dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

Wszystko w jednym miejscu
Lifestyle

Wszystko w jednym miejscu

Targi i stoiska Rozwój branży wystawienniczej skutkuje pojawianiem się firm zajmujących się wszystkim, co związane jest z prezentowaniem oferty na różnego rodzaju imprezach o charakterze targowym. Wiele ofert bywa niezwykle bogatych, obejmuje nie tylko projektowanie stoisk targowych, ich budowę, ale również szereg dodatkowych usług.

Projekt zabudowy targowej

Przygotowania do pierwszych targów zaczynamy oczywiście od wybrania odpowiedniej firmy, która zajmie się, najlepiej kompleksowo, stoiskiem dla nas. Przede wszystkim, jako zleceniodawca musimy dostarczyć podstawowe założenia, jakie należy uwzględnić we wstępnym projekcie, tj.:

– wielkość stoiska;

– jego rodzaj – czy będzie ono jednorazowe, czy może planujemy wykorzystywać je kilka razy w roku w różnych miejscach bądź co roku w tym samym miejscu;

– forma stoiska – informacyjne, reprezentacyjne, produktowe, usługowe, z zapleczem do prywatnych rozmów i zawierania umów, itp.;

– czy ma się znaleźć w nim miejsce na dodatkowe materiały reklamowe, strefa komfortu niedostępna dla odwiedzających, itd.;

– liczba osób obsługujących stoisko.

To najważniejsze punkty, które wskażą kierunek tworzenia aranżacji. Projektowanie stoisk targowych to proces, w którym możemy brać udział na całym etapie, kontrolując postęp prac i dając odpowiednie wskazówki. Jeśli jednak przygotowaliśmy bardzo szczegółowe wytyczne, a firma sprawdziła się w innych realizacjach i cieszy się dobra opinią, możemy całkowicie zaufać designerom.

Wszystko w jednym miejscu

Zabudowa stoisk targowych to obszar działania, który możemy zlecić firmie zajmującej się projektowaniem stoisk. Jest to najlepsze rozwiązanie, gdyż z pewnością nie wystąpią rozbieżności pomiędzy projektem, a wyrobem gotowym. Poza tym bardzo często kompleksowa obsługa przez jedną firmę to oszczędność finansowa. Projekt w jednej, wykonanie w drugiej, a materiały dodatkowe jeszcze w trzeciej firmie, to niepotrzebne komplikacje. Zlecając całość w jednym miejscu, mamy zapewnioną płynność realizacji i spójność w gotowym projekcie.

Projekt i zabudowa stoisk targowych wykonane przez tę samą firmę to kompleksowe wykonanie wszystkich etapów prac. Jeśli zależy nam na kompletnej obsłudze możemy zlecić również projekt i druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki, banery, itp.), transport na odpowiednie wydarzenie, montaż i demontaż zabudowy podczas targów oraz serwis w trakcie trwania całej imprezy w razie nieprzewidzianych usterek i awarii. Taką wszechstronną obsługę prowadzi poznańska firma VERSUS.

Pełny serwis

Co nam daje taka pełna obsługa przez jedną firmę targową? Przede wszystkim absolutną pewność spójności i ciągłości od momentu złożenia zlecenia, aż do zakończenia imprezy. Poza tym dużą oszczędność czasu podczas montażu całej konstrukcji na hali targowej – składania i dopasowania poszczególnych elementów konstrukcji. Również podczas demontażu, zwłaszcza jeśli stoisko będzie wykorzystywane wielokrotnie, fachowcy z jednej firmy będą wiedzieć jak wszystko poskładać, aby poszczególne elementy nie uległy uszkodzeniu podczas transportu i przechowywania do ponownego wykorzystania całości.

Dodruk różnych materiałów reklamowych również nie będzie stanowić problemu, gdyż dana firma targowa wszystkie wzory posiada w bazie, a całość jest dopasowana do zabudowy pod względem kolorystycznym i wzorniczym.

Podsumowanie

Wybierzmy firmę targową, której dotychczasowe realizacje najlepiej dopowiadają naszym gustom, zlecajmy kompleksowo w jednej i tej samej firmie wszystko, co związane jest ze stoiskiem i pamiętajmy o odpowiednim rozłożeniu w czasie całego zlecenia, aby zmieścić się przed terminem, na który przypada ważne dla nas wydarzenie wystawiennicze.