dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

Wózki inwalidzkie
Lifestyle

Wózki inwalidzkie, ortezy, schodołazy – poznaj ofertę SKIB-MED

W przypadku choroby lub niepełnosprawności profesjonalnie dostosowany sprzęt medyczny może okazać się niezbędny. Wpływa on bowiem korzystnie na okres rekonwalescencji, ułatwia funkcjonowanie poszkodowanego, a także odciąża opiekunów. Skuteczność tego typu rozwiązanie (niezależnie od tego, czy używane są one w placówkach specjalistycznych, czy też w warunkach domowych) zależy w dużej mierze od odpowiedniego dostosowania i użytkowania. Skąd więc mieć pewność, że wybierany przez Ciebie sprzęt jest kompatybilny z potrzebami przyszłego użytkownika?

Skorzystaj z oferty sklepu ortopedyczno-medycznego SKIB-MED, oferującego kompleksową obsługę klienta. Firma świadczy usługi głównie w województwie lubelskim i kieruje je zarówno do pacjentów, lekarzy, jak i sportowców. Wykwalifikowany zespół nie tylko wspomoże Cię przy każdym etapie zakupu, ale również w kwestii wszelkich procedur związanych z refundacją NFZ oraz dofinansowaniem PCPD.

Specjalistyczny sprzęt medyczny – w posłudze potrzebującym

Sprzęt medyczny wspomaga zarówno pacjenta, jak i medyków. Usprawnia proces rekonwalescencji, poprawia jakość życia i umożliwia efektywną pielęgnację. Firma SKIB-MED nie tylko zapewni Ci bezpłatną konsultację – umożliwi również wypożyczenie interesującego Cię sprzętu. Współpraca firmy z renomowanymi producentami gwarantuje szeroki wybór aparatury medycznej tj.:

 • wózki inwalidzkie;
 • ortezy;
 • materace przeciwodleżynowe;
 • schodołazy;
 • łóżka rehabilitacyjne;
 • skutery elektryczne.

Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu na stronie internetowej skib-med.pl i miej wgląd do interesujących Cię akcesoriów. Zaoszczędź czas, a w chwili zakupu zyskaj pewność dokonania słusznego wyboru. 

Schodołazy wsparciem w codziennej opiece

To mobilne urządzenie stworzone z myślą o osobach poruszających się na wózku inwalidzkim, o kulach czy przy pomocy balkoniku. Posiadanie schodołazu umożliwia bezpieczny transport osoby chorej w budynkach pozbawionych windy. Stanowią jeden z najprostszych i najtańszych rozwiązań likwidujących architektoniczne bariery stojące przed osobami mającymi problemy z poruszaniem się. Dzięki prostemu w obsłudze systemowi, sprzęt można z powodzeniem użytkować w warunkach domowych – poradzi sobie z nim każdy opiekun. Dbając o potrzeby klientów, SKIB-MED oferuje schodołazy gąsienicowe oraz schodołazy krzesełkowe, posiadające niezbędne do bezpiecznego użytkowania atesty.

Schodołaz kroczący Liftkar PT Outdoor, przeznaczony jest dla osób będących w stanie samodzielnie usiąść na siedzisku. Przedstawiony model jest jednym z najmniejszych schodołazów na polskim rynku – ułatwia to transport samego urządzenia.  Siedzisko o wymiarach 50,5 x 60 x 113 zapewnia bezpieczeństwo, wygodę oraz prawidłową postawę użytkownika. Klienci decydujący się na zakup schodołazu, mogą ubiegać się o dofinansowanie PRFON, składając wniosek na Bariery Architektoniczne. Pozostałe oferty znajdziesz na skib-med.pl.

Ortezy 

Wykorzystywane są celu stabilizacji i odciążenia uszkodzonych partii ciała. Wspomaga i skraca proces rekonwalescencji. Orteza zastępuje ciężką szynę gipsową, co pozwala na powrót do formy bez znacznych ograniczeń pacjenta. SKIB-MED dysponuje szerokim wyborem sprzętu medyczno-ortopedycznego, by jak najdokładniej dostosować go do Twoich potrzeb. W swych usługach zawiera m.in. ortezy na 

 • staw biodrowy;
 • staw skokowy;
 • kolano;
 • przedramię;
 • śródstopie.

Wśród ortez i stabilizatorów na staw skokowy oferowanych przez firmę, znajdziesz aparaty miękkie, półsztywne oraz sztywne używane w leczeniu kontuzji i chorób układu kostno-stawowego. W trosce o komfort klienta firma umożliwia wypożyczenie interesującego Cię sprzętu – więcej szczegółów na Skib-med.pl. 

Pamiętaj jednak aby przed zakupem lub wypożyczeniem ortezy skonsultować się z rehabilitantem i skorzystać z pomocy profesjonalistów. Unikniesz wówczas konsekwencji związanych z nieprawidłowym użytkowaniem sprzętu. W tym celu skontaktuj się z zespołem SKIB-MED, który umówi się z Tobą na bezpłatną konsultację, omówi szczegóły dotyczące prawidłowego korzystania ze sprzętu i pomoże uzyskać dofinansowanie PFRON i NFZ.

Artykuł sponsorowany