dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

vw dostawcze
Lifestyle

Wybieramy samochody dostawcze do firmy

Dla działalności wielu przedsiębiorstw samochody dostawcze są niezbędne. W szczególności, jeśli chodzi o branżę usługową, handlową i inne. Większymi samochodami można transportować wiele produktów, np. dostarczać żywność do sklepów, artykuły medyczne do szpitali i aptek, materiały budowlane potrzebne do budowy domów, można przewozić maszyny i urządzenia itp. Ze względu na eksploatację, auta z czasem zaczynają się psuć. Przychodzi więc moment wymiany starych samochodów na nowe.

VW dostawcze – zalety

Volkswagen jest to marka wiodąca na rynku samochodów dostawczych. Wyróżnia je na tle innych marek niezawodność, praktyczność i innowacyjność. VW posiada duży wybór, jeśli chodzi o samochody dostawcze. Każdy klient znajdzie auto dopasowane pod potrzeby jego firmy. Świetnie się sprawdzają VW dostawcze. Dla przedsiębiorstwa nowe auto to jednak zawsze duża inwestycja.

Dzięki VW FS sfinansujesz samochód

VW FS, czyli Volkswagen Financial Services to jednostka, która zajmuje się finansowaniem samochodów. Należy do grupy VW, a oznacza to, że będąc u dealera można skorzystać z oferty finansowania auta. Otrzymujemy ofertę na samochód i jednocześnie ofertę udzielenia kredytu, najmu lub leasingu. Na miejscu można załatwić także sprawy związane z ubezpieczeniem. Aspekt ten jest bardzo ważny dla osób, które cenią sobie czas i wygodę. Samochód dostawczy dla firmy można wybrać nowy, jak i używany. Zasadą jest, że szukamy jak najmłodszego auta z jak najmniejszym przebiegiem, ponieważ takie będzie nam dłużej służyło. Samochody dostawcze ze względu na wykorzystywanie (przewóz ładunków) szybciej się eksploatują niż auta osobowe. Częściej więc należy je wymieniać. W Internecie można znaleźć kalkulator, który wstępnie wyliczy nam wysokość raty. Można także zostawić do siebie kontakt, a konsultant oddzwoni i dostarczy wszelkich informacji na temat danego samochodu, pomoże go wybrać, a także udzieli informacji związanej ze sfinansowaniem go. Marka Volkswagen ceni klientów i dba, aby byli oni kompleksowo obsłużeni. Zazwyczaj, jeśli kupujemy cały pakiet, a więc auto, usługę finansową oraz ubezpieczenie to otrzymujemy duże rabaty – nie tylko na samo auto, ale na pozostałe usługi. W ten sposób można otrzymać konkurencyjna ofertę, a nawet najtańszą na tle konkurencji. Przedsiębiorcy często korzystają z finansowania samochodów przez bank. Nie muszą pozbywać się od razu całej gotówki, mogą ją zainwestować w coś innego lub po prostu odłożyć. Za niektórymi usługami bankowymi przemawiają korzyści rachunkowo – podatkowe.