dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

Designerskie brodziki
Dom

Designerskie brodziki, które zachwycają funkcjonalnością i komfortem

Brodziki od producenta Roca świetnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach kąpielowych. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów. To połączenie ponadprzeciętnej estetyki i luksusu z bezpieczeństwem oraz różnorodnymi kształtami i fakturami. Szeroki wachlarz modeli również z uwagą na materiały, style oraz kolory sprawia, że brodziki można dopasować do każdej przestrzeni kąpielowej. Jeśli chcesz dodać szyk i elegancję do wystroju swojego mieszkania – rozważ propozycję designerskich brodzików zachwycających funkcjonalnością i komfortem od marki Roca.

Brodziki z materiału kompozytowego Stonex® – znakomity wybór dla osób, którym zależy na praktycznych i estetycznych rozwiązaniach najwyższej klasy

Brodziki prysznicowe Stonex® dostępne w kolekcjach Pyros, Aquos i Terran, ze względu na ultrapłaską budowę i możliwość zlicowania z płytkami bardzo dobrze sprawdzą się w każdej nowoczesnej łazience. Docenią to zwłaszcza osoby z ograniczeniami ruchowymi, starsze oraz niepełnosprawne.

Zalety brodzików kompozytowych Stonex®, dzięki którym stają się przemyślaną inwestycją:

  • są ciepłe w dotyku,
  • faktury brodzików Stonex® przypominające takie elementy środowiska jak kamień czy piasek sprawiają przyjemne wrażenie brania prysznica w naturalnym otoczeniu oraz dają bezpieczną antypoślizgową powierzchnię,
  • są łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy łagodny detergent i miękka ściereczka,
  • szeroka gama kształtów i rozmiarów (w zależności od kolekcji – od 90 × 90 cm do 200 × 100 cm) ułatwia wybór brodzików idealnie dopasowanych do danego wnętrza łazienki,
  • brodziki w/w seriach mogą być docinane na wymiar w oznaczonym zakresie, co pomoże zwłaszcza w nietypowych strefach prysznicowych.

Przestrzeń kąpielowa z brodzikami Stonex® utrzyma się w idealnym stanie wizualnym na długie lata za sprawą właściwości tego materiału. Brodziki Stonex® są bardzo wytrzymałe  i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zewnętrzna powłoka brodzików zapewnia odporność na promieniowanie UV,  co sprawi utrzymanie doskonałej kolorystyki przez wiele lat.

To jednak nie koniec zalet brodzików z oferty Roca. Każda kolekcja posiada indywidualne cechy, odpowiadające gustom nawet najbardziej wymagających klientów.

Kolekcje Pyros, Aquos i Terran – krótkie porównanie każdej kolekcji

Wszystkie omawiane brodziki dają możliwość wyboru z kilku świetnie prezentujących się modnych kolorów  – biały, szary łupek, czarny, perłowy, onyks, beżowy i w kolorze cafe.

Pyros

pyros

Brodziki Pyros mają niezwykle subtelny design, posiadają naturalną fakturę piasku, będąc bardzo bezpiecznymi i przyjemnymi w dotyku. Wyróżniają się właściwościami antybakteryjnymi, zgodnie z najbardziej wymagającymi normami UNE-EN ISO 846. Mają bardzo elegancki ukryty odpływ w postaci linii, z dużym przepływem 0,55l/s oraz zdejmowalne sitko odpływowe ułatwiające czyszczenie, a także łatwe odzyskanie przedmiotów, które wpadły do odpływu.

Aquos

Brodziki Aquos wyróżniają się modny, nowoczesnym designem i jednocześnie wygodnym w czyszczeniu odpływem liniowym o bardzo dużym przepływie 0,65l/s. Co ważne, odpływ może być skompletowany z kratką ze stali nierdzewnej lub  z osłoną w kolorze brodzika. Faktura kamienia naturalnego nadaje produktom z tej serii właściwości antypoślizgowych, a także sprawia, że są ciepłe w dotyku.

aquos

Terran

Brodziki z kolekcji Terran są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwo można je dopasować do wymiarów strefy kąpielowej.  Ponadto również oferowana gama kształtów jest  bogata  – brodziki prostokątne, kwadratowe, i półokrągłe. Brodziki kwadratowe i półokrągłe mają odpływ umieszczony w rogu. Brodziki posiadają wykończenie z teksturą naturalnego kamienia, które gwarantuje dobre właściwości antypoślizgowe. Prosta konstrukcja syfonu ułatwia utrzymanie czystości i drożności – wystarczy tylko ściągnąć osłonę i wyjąć sitko, aby pozbyć się ewentualnych zanieczyszczeń.

terran