dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

Poznaj elektryczne modele Audi w finansowaniu
Lifestyle

Poznaj elektryczne modele Audi w finansowaniu

Elektryczne Audi otwierają drzwi do przyszłości motoryzacji, łącząc w sobie niezawodność, elegancję i pełny elektryczny napęd. Producent zadbał o to, by każdy mógł znaleźć swoje nowe Audi spośród niezawodnych ekomodeli. Audi e-tron, Audi e-tron GT i najnowsze Audi Q4 e-tron to samochody, które przykuwają uwagę swoim majestatycznym wyglądem, poza oczywistymi aspektami ekologicznymi.

Elektryczne eleganckie SUV-y

Audi e-tron GT zachwyca nie tylko podświetlonym na całej długości tyłem, ale również dynamicznym wyglądem. Natomiast najnowszy model Audi Q4 e-tron oferuje przestronne wnętrze, gdzie bagażnik można powiększyć aż do 1490 litrów. Ponadto, wnętrze Audi Q4 e-tron cechuje nieskazitelny dźwięk systemu SONOS premium sound, co zapewnia wyjątkowe doznania podczas podróży.

Elektryczne Audi nie musi być wyłącznie kwestią gotówki. Volkswagen Financial Services oferuje atrakcyjne opcje finansowania, umożliwiając dostęp do elektrycznych modeli Audi bez konieczności wykładania pełnej kwoty.

Finansowanie dla firm

Właściciele firm mogą nabyć swoje nowe Audi z wykorzystaniem Audi Perfect Lease. Ten typ leasingu pozwala na użytkowanie auta bez konieczności posiadania środków na opłatę wstępną. Oferując różne modele hybryd typu plug-in, Audi spełnia różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów, gwarantując zarówno segment Premium, wyjątkową wydajność, jak i harmonijną współpracę napędów.

Różnorodność modeli

Samochody hybrydowe plug-in marki Audi charakteryzują się doskonałym dopracowaniem i są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Modele kompaktowe, takie jak A3 Sportback TFSI e, czy bardziej reprezentacyjne, jak A6 Limousine TFSI e, zapewniają doskonałe właściwości jezdne w różnych warunkach. W ofercie znajdują się również modele bardziej terenowe, jak Q5 Sportback TFSI e czy Q7 TFSI e, które gwarantują dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów.

Elastyczne finansowanie

Korzystając z kalkulatora leasingu, możesz samodzielnie obliczyć ratę leasingową, dostosowując ją do swoich potrzeb. Decydujesz o długości okresu użytkowania samochodu, rocznym limicie kilometrów oraz o ewentualnym wpłacie wstępnej. Finansowanie JAK ABONAMENT pozwala spłacać jedynie spadek wartości auta, umożliwiając elastyczność przy wyborze kolejnego modelu po zakończeniu umowy.

Elektryczne Audi to nie tylko wybór ekologiczny, lecz także krok w stronę nowoczesnej i innowacyjnej mobilności. Dzięki dostępnym opcjom finansowania, posiadanie elektrycznego Audi staje się łatwiejsze, oferując zarówno wyrafinowaną technologię, jak i niezapomniane wrażenia z jazdy. Skontaktuj się z nami, aby dostosować finansowanie i ratę pod Twoje potrzeby. Wybierz Volkswagen Financial Services – numer 1 w leasingu samochodów i małych flot*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023 

Materiał zewnętrzny