dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

poleasingowy samochód
Lifestyle

Poleasingowa ciężarówka do firmy

Poleasingowe ciężarówki są bardzo opłacalnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw i stanowią korzystną alternatywę dla nowych pojazdów. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat tego rozwiązania.

Uniknięcie zamrożenia środków

Wśród głównych zalet korzystania z samochodów ciężarowych w leasingu można wskazać uniknięcie zamrażania posiadanych przez siebie środków finansowych. Pojazdy ciężarowe są jednymi z najdroższych środków trwałych, które są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, dlatego finansowanie ich zakupu gotówką jest dostępne tylko dla niektórych firm. Poleasingowy samochód ciężarowy będzie tańszym rozwiązaniem niż wzięcie w leasing zupełnie nowego pojazdu.

Elastyczne warunki umowy

MAN FS to firma, która oferuje bardzo korzystne warunki leasingu pojazdów używanych. Warunki umowy każdorazowo dostosowywane są do indywidualnej sytuacji, jaka panuje w przedsiębiorstwie. Umowy dotyczące finansowania pojazdów poleasingowych zazwyczaj zawierane są na czas od dwóch do pięciu lat. Im dłuższy czas trwania umowy, tym wysokość comiesięcznych rat będzie niższa.

Brak zbędnych formalności

Poleasingowy samochód ciężarowy można uzyskać bez zbędnych formalności, dlatego jest to rozwiązanie tak polecane dla wielu przedsiębiorstw. Leasing używanych samochodów ciężarowych jest łatwiej dostępny niż zaciągnięcie kredytu. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla podmiotów, które funkcjonują na rynku minimum sześć miesięcy. W celu otrzymania leasingu niezbędne jest zgromadzenie przez firmę niezbędnych dokumentów. Decyzja wydawana jest dość szybko, może być nawet wydana od ręki.

Szeroka oferta

MAN FS w swojej ofercie ma dostępnych bardzo wiele różnych pojazdów ciężarowych, dzięki czemu można dostosować wynajmowaną flotę do potrzeb prowadzonej działalności gospodarczej. Wśród poleasingowych ciężarówek można znaleźć pojazdy praktycznie wszystkich najpopularniejszych marek. Leasing może być udzielony zarówno na samochody nowe, jak i używane, a w tym właśnie poleasingowe, co jest niezwykle korzystną ofertą. Warto sprawdzić warunki tego finansowania oraz zdecydować się na nie w miarę potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Dodatkowe usługi

W leasingu samochodów ciężarowych bardzo często można znaleźć szeroką ofertę usług dodatkowych, które są w cenie. Wśród dodatkowych usług można wymienić między innymi serwis, wymianę ogumienia, a także pozostałych elementów eksploatacyjnych w pojeździe. Dzięki skorzystaniu z oferowanych usług przedsiębiorca nie musi się martwić naliczaniem kosztów dodatkowych, które byłby dodatkowo płatne. Natomiast w razie potrzeby może zostać także udostępniony pojazd zastępczy.