dcamera.pl

Portal ogólnotematyczny

najlepszy bukmacher
Lifestyle

Najlepszy bukmacher – jak go znaleźć?

Zakłady bukmacherskie to niezwykle popularna rozrywka, która ceniona jest nie tylko w Polsce, lecz również na całym świecie. Jak można się łatwo domyślić, na rynku dostępna jest naprawdę potężna liczba różnych bukmacherów. Nic więc dziwnego, że wielu potencjalnych graczy ma problem z wybraniem odpowiedniego miejsca na grę. Czym zatem charakteryzuje się najlepszy bukmacher i na co warto zwracać uwagę podczas jego wybierania?

Czy bukmacher jest legalny?

Od czego trzeba zacząć poszukiwania najlepszego bukmachera, u którego będzie można stawiać zakłady? Jak się okazuje, zdecydowanie najważniejsze na samym początku jest to, aby upewnić się, czy wybrany bukmacher jest legalny. Co to w ogóle oznacza? Kilka lat temu weszła w życiu ustawa, w myśl której na polskim rynku działać może jedynie taki bukmacher, który otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję. Jeśli takowej nie posiada, jego działalność będzie nielegalna. Celem tego zabiegu prawnego było usunięcie z rynku nieuczciwych bukmacherów, którzy np. nie rozliczali się z fiskusem lub też takich, którzy nie wywiązywali się z obowiązku pilnowani wieku swoich klientów.

Bukmacher musi mieć stronę internetową

Oczywiście sam fakt, że dana firma bukmacherska posiada licencję od Ministerstwa Finansów i może prowadzić działalność na polskim rynku, nie oznacza wcale tego, że jest to dobre miejsce do zakładania się. Oprócz samej możliwości prowadzenia biznesu trzeba zwrócić uwagę jeszcze na wiele innych rzeczy, w tym np. na to, czy dany bukmacher posiada stronę internetową. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość zakładów bukmacherskich zawierana jest przez internet. Sieć daje w tym wypadku ogromne możliwości nie tylko od strony wygody, lecz także śledzenia na bieżąco wyników danych rozgrywek sportowych. Dzięki temu gracze w każdej chwili, w zależności do tego, jak zmienia się sytuacja, mogą wycofać na określonych zasadach swój kupon lub też zawrzeć nowy.

Bezpieczeństwo dla graczy

Chcąc zawierać zakłady przez internet, zwrócić trzeba uwagę na to, w jaki sposób gracze są zabezpieczani. Każdy bukmacher musi otrzymać od graczy dane wrażliwe, czyli np. skan dowodu osobistego. Jest to konieczne w celu zweryfikowania wieku gracza i jego tożsamości. Co więcej, często strona bukmacherska wymaga także, aby gracz podał na niej numer karty kredytowej lub debetowej. Co to wszystko tak w ogóle oznacza dla użytkowników? Jak można się bez trudu domyślić, na stronie tego rodzaju użytkownik podaje wiele swoich naprawdę wrażliwych danych. Istotne jest więc, aby dany bukmacher dbał o bezpieczeństwo tych danych i strzegł ich przed wykradzeniem przez osoby niepowołane.

Oferta powitalna

Jak więc widać, wybór odpowiedniego bukmachera naprawdę nie jest prostym zadaniem. Tym bardziej staje się to utrudnione, że wielu bukmacherów stara się wszelkim sposobami zachęcić graczy do założenia konta właśnie u nich. Jedną z częściej stosowanych metod jest tzw. pakiet powitalny. Na czym taka promocja polega? Niezwykle często stosowaną praktyką wśród bukmacherów jest oferowanie nowym klientom licznych korzyści za rozpoczęcie grania właśnie u ich. Często gracze mogą więc liczyć na dodatkowe środki na koncie po zalogowaniu, lepsze kursy czy też np. darmowe zakłady.

Kody do bukmacherów

Oczywiście bukmacherzy mają ciekawe oferty nie tylko dla nowych, lecz również dla dotychczasowych użytkowników. Mowa tu jest np. o licznych kodach rabatowych, które emitowane są przy najróżniejszych okazjach. Dobrym przykładem może być fame betclic kod — po jego podaniu konto gracza zostanie doładowane określoną sumą pieniędzy, którą oczywiście może następnie wykorzystać na zakłady.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.