Katalog aktualnych konkursów fotograficznych

Na dCamera.pl znajdziesz obszerną bazę aktualnych konkursów fotograficznych skierowanych do profesjonalistów i amatorów o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym.

 

NOWOŚCI

Ekspedycja – Dwa Światy

Wystawa prezentuje wyselekcjonowane kadry Małgorzaty Chomont i Pawła Kuśmidera, które z jednej strony opowiadają o świecie codzienności, zamieszkujących odwiedzane miasta ludzi, z drugiej strony pokazuje świat za plecami tych miast...

Wrzesień w Instytucie Fotografii Fort

Zapraszamy na podwójny wernisaż prac Yulii Krivich i Michała Iwanowskiego, który odbędzie się 21 września 2018 (piątek) w Galerii Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (budynek 06).

W drodze

Serdecznie zapraszam na wystawę fotograficzną Małgorzata Chomont pt. „W DRODZE”. Wernisaż będzie jednocześnie spotkaniem fotograficzno-poetyckim. Wybrane wiersze autorki przeczyta aktor - Karol Stępkowski.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Genesis Base, nowe L-kształtne szybkozłączki

Next 77 wyłączny dystrybutor marki Genesis informuje o poszerzeniu swojej oferty. Kategoria Genesis Base zyska cztery nowe L-kształtne szybkozłączki. Nowe płytki dedykowane są do aparatów:

- Genesis Base PLL-A6500 dla Sony ? 6500
- Genesis Base PLL-5DIV dla Canon EOS 5 D Mark IV
- Genesis Base PLL-XT20 dla Fujifilm X-T20
- Genesis Base PLL-GH4 dla Panasonic Lumix DMC- GH4

Stosowanie szybkozłączek L-kształtnych znacząco poprawia komfort wykonywanych zdjęć portretowych i panoram złożonych z pionowych kadrów. Mocowanie Arca- Swiss jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem do użycia i zamontowania na głowicy. Zmiana pozycji aparatu (pion- poziom) zajmuje jedynie chwilę.
Wszystkie płytki wykonane są z lekkiego aluminium, które wykorzystywane jest w lotnictwie, dzięki czemu poza małą wagą są bardzo wytrzymałe. Każda z płytek jest zaprojektowana specjalnie pod wymiar obudowy aparatu, do którego jest dedykowana i idealnie do niej przylega. W opakowaniu wraz z szybkozłączka znajduje się odpowiednia ilość kluczyków imbusowych, w zależności od potrzeb. Sugerowana cena detaliczna każdej z płytek to 155,00 zł. Płytki objęte są 6-cio letnią gwarancją.

Źródło: genesisgear.pl