Katalog aktualnych konkursów fotograficznych

Na dCamera.pl znajdziesz obszerną bazę aktualnych konkursów fotograficznych skierowanych do profesjonalistów i amatorów o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym.

 

NOWOŚCI

Ekspedycja – Dwa Światy

Wystawa prezentuje wyselekcjonowane kadry Małgorzaty Chomont i Pawła Kuśmidera, które z jednej strony opowiadają o świecie codzienności, zamieszkujących odwiedzane miasta ludzi, z drugiej strony pokazuje świat za plecami tych miast...

Wrzesień w Instytucie Fotografii Fort

Zapraszamy na podwójny wernisaż prac Yulii Krivich i Michała Iwanowskiego, który odbędzie się 21 września 2018 (piątek) w Galerii Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (budynek 06).

W drodze

Serdecznie zapraszam na wystawę fotograficzną Małgorzata Chomont pt. „W DRODZE”. Wernisaż będzie jednocześnie spotkaniem fotograficzno-poetyckim. Wybrane wiersze autorki przeczyta aktor - Karol Stępkowski.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Quadralite Pulse Kit

Quadralite informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zestawów lamp studyjnych: Pulse 1200 Portrait Kit oraz Pulse 1200 Product Photography Kit. Obydwa komplety zostały przygotowane w taki sposób, aby stanowiły pełny zestaw narzędzi niezbędnych do zajęcia się danym typem zdjęć.

W związku z tym w ich skład wchodzą nie tylko lampy, ale też modyfikatory światła, solidne statywy i radiowe wyzwalacze systemu Quadralite Navigator. Trzonem nowych zestawów są solidne i niezawodne lampy Quadralite Pulse, które cieszą się dużym powodzeniem i od kilku lat stanowią podstawę całego systemu studyjnego Quadralite. Lampy te są w stanie pracować intensywnie nawet podczas długich sesji dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia. Szeroka regulacja energii błysku w zakresie 5 przysłon, duża stabilność błysku oraz możliwość radiowego wyzwalania i zdalnej kontroli mocy powodują, że praca z nimi jest łatwa i komfortowa. Każdy z zestawów został wyposażony w niezbędny zestaw modyfikatorów światła dostosowany do wymagań fotografów, którzy chcą zapoczątkować pracę w studiu. Akcesoria zostały dobrane tak, aby można było rozpocząć zdjęcia bezpośrednio po rozpakowaniu kartonu z zestawem bez potrzebny dokupowania kolejnych elementów.

 

Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit

Zestaw został stworzony specjalnie pod kątem fotografii portretowej i składa się z zespołu trzech lamp Quadralite Pulse wraz z kompletem modyfikatorów światła. Głęboki softbox oktagonalny Deep Octa 95 cm pozwoli osiągnąć niezwykle atrakcyjne oświetlenie zarówno w klasycznych portretach, jak i sesjach modowych. Softbox ten gwarantuje bardzo miękkie i delikatne światło, które jest tak bardzo pożądane przez fotografów. Softbox parasolkowy 84 cm wspaniale sprawdzi się w roli światła wypełniającego, jest szybki w montażu i mały po spakowaniu. Parasolka biała (odbijająca) o średnicy 91 cm to idealnie dopełnienie całości, może być z powodzeniem wykorzystana w roli światła kontrującego. Statywy wchodzące w skład zestawu to sprawdzone i wytrzymałe modele Quadralite Air 260, które wyróżniają się wbudowanym amortyzatorem powietrznym. W skład zestawu Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit wchodzi także komplet sterowników radiowych Quadralite Navigator, które pozwalają na zdalne wyzwalanie błysku i kontrolowanie mocy lamp.
Zestaw Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit zawiera:
- 2x lampa Quadralite Pulse 300
- 1x lampa Quadralite Pulse 600
- 1x Quadralite Softbox DeepOcta 95
- 3x statyw studyjny Quadralite AIR260
- 1x parasolka biała 91cm
- 1x Quadralite Umbrella Softbox 84cm
- 1x zestaw Quadralite Navigator Kit(nadajnik, odbiornik)
- 2x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

 

Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit

Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit to komplet składający się z dwóch lamp Quadralite Pulse o mocy 600 Ws, który pozwala na sprawne i szybkie wykonywanie efektownych zdjęć produktowych. Prostokątne softboxy 40x80 cm to optymalny wybór do zdecydowanej większości zadań i można je rozbudować o plastry miodu (dostępne oddzielnie). Solidne i zaopatrzone w amortyzatory powietrzne statywy Air 260 są dobrą podstawą dla lamp i posłużą w studiu przez wiele lat. Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit zawiera również komplet radiowych wyzwalaczy Quadralite Navigator, za pomocą których można wyzwalać błysk i zdalnie sterować jego energią.

Zestaw Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit zawiera:
- 2x lampa Quadralite Pulse 600
- 2x statyw studyjny Quadralite AIR260
- 2x Quadralite Softbox 40x80cm
- 1x zestaw Quadralite Navigator Kit (nadajnik, odbiornik)
- 1x dodatkowy odbiornik Quadralite Navigator

Zestawy Pulse Kit są już dostępna w sklepach w sugerowanych cenach: Quadralite Pulse 1200 Portrait Kit - 3475 zł, Quadralite Pulse 1200 Product Photography Kit - 2995 zł.

Więcej informacji na stronie: www.quadralite.pl