Next 77 wyłączny dystrybutor marki Genesis informuje o poszerzeniu swojej oferty. Kategoria Genesis Base zyska cztery nowe L-kształtne szybkozłączki. Nowe płytki dedykowane są do aparatów:

- Genesis Base PLL-A6500 dla Sony ? 6500
- Genesis Base PLL-5DIV dla Canon EOS 5 D Mark IV
- Genesis Base PLL-XT20 dla Fujifilm X-T20
- Genesis Base PLL-GH4 dla Panasonic Lumix DMC- GH4

Stosowanie szybkozłączek L-kształtnych znacząco poprawia komfort wykonywanych zdjęć portretowych i panoram złożonych z pionowych kadrów. Mocowanie Arca- Swiss jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem do użycia i zamontowania na głowicy. Zmiana pozycji aparatu (pion- poziom) zajmuje jedynie chwilę.
Wszystkie płytki wykonane są z lekkiego aluminium, które wykorzystywane jest w lotnictwie, dzięki czemu poza małą wagą są bardzo wytrzymałe. Każda z płytek jest zaprojektowana specjalnie pod wymiar obudowy aparatu, do którego jest dedykowana i idealnie do niej przylega. W opakowaniu wraz z szybkozłączka znajduje się odpowiednia ilość kluczyków imbusowych, w zależności od potrzeb. Sugerowana cena detaliczna każdej z płytek to 155,00 zł. Płytki objęte są 6-cio letnią gwarancją.

Źródło: genesisgear.pl

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Genesis poszerza swoją ofertę o nowe kolory toreb naramiennych z serii URSA. Każdy rozmiar torby URSA został poszerzony o dwa nowe kolory.

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor marki Tokina, informuje o specjalnej, świątecznej ofercie promocyjnej. W okresie od 4go grudnia bieżącego roku obiektywy: Tokina AT-X 16-28 F2.8 PRO FX z mocowaniem do aparatów Canon oraz Nikon – dostępne będą w sugerowanej cenie detalicznej 2975 zł a więc o prawie 400 zł taniej.

Quadralite postanowl pomóc najbardziej wymagającym fotografom w ich pracy uruchamiając w tym celu Quadralite Support Program.
„Wiemy, że każda awaria czy problem techniczny zatrzymują twoją kreatywność.

Quadralite informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowych zestawów lamp studyjnych: Pulse 1200 Portrait Kit oraz Pulse 1200 Product Photography Kit. Obydwa komplety zostały przygotowane w taki sposób, aby stanowiły pełny zestaw narzędzi niezbędnych do zajęcia się danym typem zdjęć.