Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Genesis Base, nowe L-kształtne szybkozłączki

Next 77 wyłączny dystrybutor marki Genesis informuje o poszerzeniu swojej oferty. Kategoria Genesis Base zyska cztery nowe L-kształtne szybkozłączki. Nowe płytki dedykowane są do aparatów: - Genesis Base PLL-A6500 dla Sony...

Marcin Rybak, Spotkanie autorskie i otwarcie wysta…

Zapraszamy na "Spotkanie autorskie oraz otwarcie wystawy Marcina Rybaka". Marcin Rybak, to od wielu lat czołowy fotograf sportów motorowych, związany z WRC. 11 lat temu Rybak otrzymał, jako pierwszy Polak...

Nowe kolory toreb naramiennych URSA

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Genesis poszerza swoją ofertę o nowe kolory toreb naramiennych z serii URSA. Każdy rozmiar torby URSA został poszerzony o dwa nowe kolory.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Adam Zborowski

Adam Zborowski

 

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła. Tak na poważnie, tzn z większym zapałem zacząłem fotografować (cyfrowo) krótkie fotoreportaże mieszkając w Nowym Jorku, tam też fascynowała mnie głównie fotografia urbanistyczna i architektura. Od kilku dobrych lat rozszerzam horyzonty fotografii cyfrowej i podejmuję się nowych wyzwań - tematów fotograficznych. Korzystałem głównie z aparatoów Sony Alfa, modele 700, 900 ale Canon Eos Mark II i III też nie są mi obce.

adamzborowski | behance.net | adamoz.flog.pl