Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

Filtry Hoya serii PRO ND-100000 już dostępne

Filtry z serii PRO ND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano nowatorską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra powłoką antyrefleksyjną ACCUND.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Bartłomiej Bałaban

Bartłomiej Bałaban 

Fotografia to moja pasja moją ulubioną tematyką fotografii to: portret, krajobraz i akt. Inspirację do zdjęć czerpię z muzyki i malarstwa oraz otaczającego go świata. Interesuje mnie forma i bryła oraz to, co fotograficznie można „wyrzeźbić” z ludzkiego ciała. Od 2008 roku, jest członkiem Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, a także członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego.

balabanart.pl | maxmodels.pl