Katalog aktualnych konkursów fotograficznych

Na dCamera.pl znajdziesz obszerną bazę aktualnych konkursów fotograficznych skierowanych do profesjonalistów i amatorów o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym.

 

NOWOŚCI

Wrzesień w Instytucie Fotografii Fort

Zapraszamy na podwójny wernisaż prac Yulii Krivich i Michała Iwanowskiego, który odbędzie się 21 września 2018 (piątek) w Galerii Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (budynek 06).

W drodze

Serdecznie zapraszam na wystawę fotograficzną Małgorzata Chomont pt. „W DRODZE”. Wernisaż będzie jednocześnie spotkaniem fotograficzno-poetyckim. Wybrane wiersze autorki przeczyta aktor - Karol Stępkowski.

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Bartłomiej Bałaban

Bartłomiej Bałaban 

Fotografia to moja pasja moją ulubioną tematyką fotografii to: portret, krajobraz i akt. Inspirację do zdjęć czerpię z muzyki i malarstwa oraz otaczającego go świata. Interesuje mnie forma i bryła oraz to, co fotograficznie można „wyrzeźbić” z ludzkiego ciała. Od 2008 roku, jest członkiem Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, a także członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego.

balabanart.pl | maxmodels.pl