Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Nowe kolory toreb naramiennych URSA

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Genesis poszerza swoją ofertę o nowe kolory toreb naramiennych z serii URSA. Każdy rozmiar torby URSA został poszerzony o dwa nowe kolory.

Promocyjna cena obiektywów Tokina AT-X 16-28 F2.8

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor marki Tokina, informuje o specjalnej, świątecznej ofercie promocyjnej. W okresie od 4go grudnia bieżącego roku obiektywy: Tokina AT-X 16-28 F2.8 PRO FX z mocowaniem do...

Quadralite Support Program

Quadralite postanowl pomóc najbardziej wymagającym fotografom w ich pracy uruchamiając w tym celu Quadralite Support Program. „Wiemy, że każda awaria czy problem techniczny zatrzymują twoją kreatywność.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Bartłomiej Bałaban

Bartłomiej Bałaban 

Fotografia to moja pasja moją ulubioną tematyką fotografii to: portret, krajobraz i akt. Inspirację do zdjęć czerpię z muzyki i malarstwa oraz otaczającego go świata. Interesuje mnie forma i bryła oraz to, co fotograficznie można „wyrzeźbić” z ludzkiego ciała. Od 2008 roku, jest członkiem Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, a także członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego.

balabanart.pl | maxmodels.pl