Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Bartłomiej Bałaban

Bartłomiej Bałaban 

Fotografia to moja pasja moją ulubioną tematyką fotografii to: portret, krajobraz i akt. Inspirację do zdjęć czerpię z muzyki i malarstwa oraz otaczającego go świata. Interesuje mnie forma i bryła oraz to, co fotograficznie można „wyrzeźbić” z ludzkiego ciała. Od 2008 roku, jest członkiem Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, a także członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego.

balabanart.pl | maxmodels.pl