Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Dorota Jędrzejczak

Dorota Jędrzejczak

Fotografią zainteresowałam się niedawno - około półtora roku temu. Ukończyłam Politechnikę Białostocką i moja dotychczasowa praca zawodowa nie była w żaden sposób związana z fotografią czy sztuką. Od kilku miesięcy zajmuję się termotransferem zdjęć na twarde media. Na podstawie moich zdjęć powstają obrazy na drewnie a w niedalekiej przyszłości na metalu i szkle. Oprócz aparatu Canon Eos Mark II bardzo często używam Iphone'a 6 - doceniam zalety fotografii mobilnej, która staje się coraz bardziej popularna. Zdecydowanie wolę zdjęcia czarno-białe i takie w większości wykonuję.  Nie wiem dokąd przygoda z fotografią mnie zaprowadzi ale na stan dzisiejszy zdecydowanie pochłania mnie całkowicie. 

Instagram.com | instabram.com /transfer/

Na wsi 

Parasol

Powrót do natury 

Wakacje

Pokój