Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Nowe kolory toreb naramiennych URSA

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Genesis poszerza swoją ofertę o nowe kolory toreb naramiennych z serii URSA. Każdy rozmiar torby URSA został poszerzony o dwa nowe kolory.

Promocyjna cena obiektywów Tokina AT-X 16-28 F2.8

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor marki Tokina, informuje o specjalnej, świątecznej ofercie promocyjnej. W okresie od 4go grudnia bieżącego roku obiektywy: Tokina AT-X 16-28 F2.8 PRO FX z mocowaniem do...

Quadralite Support Program

Quadralite postanowl pomóc najbardziej wymagającym fotografom w ich pracy uruchamiając w tym celu Quadralite Support Program. „Wiemy, że każda awaria czy problem techniczny zatrzymują twoją kreatywność.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Dorota Jędrzejczak

Dorota Jędrzejczak

Fotografią zainteresowałam się niedawno - około półtora roku temu. Ukończyłam Politechnikę Białostocką i moja dotychczasowa praca zawodowa nie była w żaden sposób związana z fotografią czy sztuką. Od kilku miesięcy zajmuję się termotransferem zdjęć na twarde media. Na podstawie moich zdjęć powstają obrazy na drewnie a w niedalekiej przyszłości na metalu i szkle. Oprócz aparatu Canon Eos Mark II bardzo często używam Iphone'a 6 - doceniam zalety fotografii mobilnej, która staje się coraz bardziej popularna. Zdecydowanie wolę zdjęcia czarno-białe i takie w większości wykonuję.  Nie wiem dokąd przygoda z fotografią mnie zaprowadzi ale na stan dzisiejszy zdecydowanie pochłania mnie całkowicie. 

Instagram.com | instabram.com /transfer/

Na wsi 

Parasol

Powrót do natury 

Wakacje

Pokój