Adam Zborowski

Fotografowanie od wielu lat jest dla mnie swego rodzaju terapią, dzięki której uczę się samego siebie, pielęgnując przy tym swoją wyobraźnie i wrażliwość na świat dookoła.

NOWOŚCI

Quadralite Atlas LED

Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów marki Quadralite na terenie Polski informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej lampy ledowej Quadralite Atlas LED.

Spotkanie ART COME OUT! z Kacprem Kowalskim

Fotobzik zaprasza do Małopolskiego Ogrodu Sztuki na spotkanie z cyklu ART COME OUT! z fotografem Kacprem Kowalskim. Trzykrotny zdobywca nagrody World Press Photo, jeden z najczęściej nagradzanych polskich fotografów, zaprezentuje...

Filtry Hoya serii PRO ND-100000 już dostępne

Filtry z serii PRO ND to obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie filtry szare dostępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano nowatorską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra powłoką antyrefleksyjną ACCUND.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Dorota Jędrzejczak

Dorota Jędrzejczak

Fotografią zainteresowałam się niedawno - około półtora roku temu. Ukończyłam Politechnikę Białostocką i moja dotychczasowa praca zawodowa nie była w żaden sposób związana z fotografią czy sztuką. Od kilku miesięcy zajmuję się termotransferem zdjęć na twarde media. Na podstawie moich zdjęć powstają obrazy na drewnie a w niedalekiej przyszłości na metalu i szkle. Oprócz aparatu Canon Eos Mark II bardzo często używam Iphone'a 6 - doceniam zalety fotografii mobilnej, która staje się coraz bardziej popularna. Zdecydowanie wolę zdjęcia czarno-białe i takie w większości wykonuję.  Nie wiem dokąd przygoda z fotografią mnie zaprowadzi ale na stan dzisiejszy zdecydowanie pochłania mnie całkowicie. 

Instagram.com | instabram.com /transfer/

Na wsi 

Parasol

Powrót do natury 

Wakacje

Pokój