Katalog aktualnych konkursów fotograficznych

Na dCamera.pl znajdziesz obszerną bazę aktualnych konkursów fotograficznych skierowanych do profesjonalistów i amatorów o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym.

 

NOWOŚCI

Wrzesień w Instytucie Fotografii Fort

Zapraszamy na podwójny wernisaż prac Yulii Krivich i Michała Iwanowskiego, który odbędzie się 21 września 2018 (piątek) w Galerii Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (budynek 06).

W drodze

Serdecznie zapraszam na wystawę fotograficzną Małgorzata Chomont pt. „W DRODZE”. Wernisaż będzie jednocześnie spotkaniem fotograficzno-poetyckim. Wybrane wiersze autorki przeczyta aktor - Karol Stępkowski.

Wyniki konkursu Światło, Kolor, Świat

Znamy już laureatów konkursu fotograficznego „Światło, Kolor, Świat” zorganizowanego przez redakcję serwisu dCamera.pl oraz sponsora nagród - Wydawnictwo Galaktyka. Nadesłane prace dotykały rozmaitych tematów i przygotowane były w różnych technikach.

AKTUALNE KONKURSY FOTOGRAFICZNE

Dorota Jędrzejczak

Dorota Jędrzejczak

Fotografią zainteresowałam się niedawno - około półtora roku temu. Ukończyłam Politechnikę Białostocką i moja dotychczasowa praca zawodowa nie była w żaden sposób związana z fotografią czy sztuką. Od kilku miesięcy zajmuję się termotransferem zdjęć na twarde media. Na podstawie moich zdjęć powstają obrazy na drewnie a w niedalekiej przyszłości na metalu i szkle. Oprócz aparatu Canon Eos Mark II bardzo często używam Iphone'a 6 - doceniam zalety fotografii mobilnej, która staje się coraz bardziej popularna. Zdecydowanie wolę zdjęcia czarno-białe i takie w większości wykonuję.  Nie wiem dokąd przygoda z fotografią mnie zaprowadzi ale na stan dzisiejszy zdecydowanie pochłania mnie całkowicie. 

Instagram.com | instabram.com /transfer/

Na wsi 

Parasol

Powrót do natury 

Wakacje

Pokój