Wrzesień w Instytucie Fotografii Fort

Zapraszamy na podwójny wernisaż prac Yulii Krivich i Michała Iwanowskiego, który odbędzie się 21 września 2018 (piątek) w Galerii Instytutu Fotografii Fort przy ul. Racławickiej 99 w Warszawie (budynek 06).

W przestrzeni IFF spotkają się dwa projekty fotograficzne: Zuchwałość i młodość Yulii Krivich oraz Go home, Polish Michała Iwanowskiego. Artyści na różne sposoby dotykają tematu „Europy skręcającej w prawo" – nasilenia ruchów nacjonalistycznych, ksenofobicznych i rasistowskich.
Wystawa jest czynna do 25 listopada w godzinach: śr.-pt.: 14.00-18.00, sob.-nd.: 12.00-18.00.
Wystawę zrealizowano przy wsparciu Ambasady Ukrainy w Polsce.

W dniach 21-23 września zapraszamy na Warsaw Gallery Weekend – wiodący festiwal sztuki współczesnej w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowany przez warszawskie galerie prywatne. Instytut Fotografii Fort po raz drugi współtworzy program wydarzenia.

Warsaw Gallery Weekend daje możliwość osobistego spotkania z twórcami i kuratorami oraz stanowi okazję do rozpoczęcia przygody z kolekcjonowaniem sztuki współczesnej. Przy tej okazji, zapraszamy do IFF nie tylko na piątkowy wernisaż, lecz także oprowadzania z udziałem artystów i kuratorów, pokaz slajdów z cyklu Go home Polish oraz prezentację zina towarzyszącego serii Zuchwałość i młodość.

Więcej informacji o programie wkrótce na naszym profilu na Facebooku oraz stronach WGW!
https://www.facebook.com/instytutfotografiifort/
https://www.facebook.com/warsawgalleryweekend/
www.warsawgalleryweekend.pl