VIVA! Photo Awards 2017
◄ Powróć

VIVA! Photo Awards 2017

ogólnopolski 
 
 10 listopad 2017 00:00

Zapraszamy Państwa do udziału w 9. edycji konkursu VIVA! Photo Awards. To prestiżowy konkurs fotograficzny, mający na celu promocję i wsparcie rozwoju nowych talentów w dziedzinie fotografii. Znamienite Jury pod przewodnictwem Ryszarda Horowitza nagrodzi prace w 5. kategoriach: moda, uroda, reportaż, zdjęcie telefonem komórkowym oraz piękno chwili.

Nagrodzone prace zaprezentowane zostaną na łamach magazynu VIVA! oraz podczas gali finałowej konkursu w dniu 30 listopada 2017 roku w Warszawie.

Podczas finału odbędzie się również prezentacja projektu Ryszarda Horowitza oraz światowa premiera zdjęć Sandro Millera z Johnem Malkovichem w roli głównej, stanowiącej część wystawy „Malkovich, Malkovich, Malkovich: w hołdzie mistrzom fotografii”

Zgłoszenia można przesyłąć w terminie 21.09.2017–10.11.2017 r.

 

NAGRODY:

Nagrody w kategoriach: Moda, Uroda

Laureaci pierwszego miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymają statuetkę przyznaną przez Partnera wydarzenia, markę Apart oraz nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł, na dalszy rozwój i realizację swoich najbliższych planów zawodowych.

Na zdobywcę nagrody Grand Prix konkursu czeka dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 5000 zł oraz realizacja sesji zdjęciowej na łamach magazynu Viva!

Nagrodą specjalną dla laureata konkursu w kategorii „Reportaż” jest aparat fotograficzny Fujifilm X-Pro2 z obiektywem Fujinon XF35F2 ufundowany przez Partnera wydarzenia Fujifilm + zdjęcie aparatu

Nagrodą specjalną dla laureata konkursu w kategorii „Piękno chwili” jest 5000 zł ufundowane przez Głównego Sponsora Viva! Photo Awards, producenta wina Carlo Rossi Concord.

Nagrodą specjalną dla laureata konkursu w kategorii „Zdjęcie telefonem komórkowym” jest telefon Samsung Galaxy Note8, ufundowany przez Partnera wydarzenia.

 

Weź udział w konkursie 

Regulamin konkursu

 

Źródło: photo-awards.viva.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 10 listopad 2017 00:00