Jasna strona kadru
◄ Powróć

Jasna strona kadru

ogólnopolski 
 
 21 październik 2017 00:00

Fundacja HumanDoc, CSI Foto i Video, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub oraz Canon Polska zapraszają serdecznie wszystkich do udziału w IV edycji konkursu fotograficznego JASNA STRONA KADRU. JASNA STRONA KADRU jest kategorią honorową konkursu fotograficznego „HumanDOC Proclub Camera„ organizowanego w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC. 

JASNA STRONA KADRU, to idea, którą chcemy zachęcić wszystkich do fotografowania i pokazywania pozytywnych aspektów życia oraz przyjaznych relacji społecznych. Celem konkursu jest promowanie poprzez pozytywną fotografię takich wartości jak miłość, pokój, szacunek, integracja, ochrona życia i środowiska naturalnego, wolontariat jak również każda gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Konkurs skierowany jest dla wszystkich zarówno do amatorów, jak i do profesjonalistów.

Warunki techniczne: każdy może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia w formacie png, gif, jpg, jpeg , które nie może być mniejsze niż rozmiar 1200×1200 pikseli i nie większe niż 4 MB. Technika fotograficzna nadesłanych prac dowolna. Dozwolone jest modyfikacja cyfrowa zdjęcia jedynie w aspekcie kolorystycznym, ekspozycji, czy kadrowania.

 

Nagroda:

Nagroda główna - nagroda im. Dawida Korneckiego w konkursie JASNA STRONA KADRU

Bezlusterkowiec Canon EOS M6 + obiektyw 15-45 mm IS STM ufundowany przez firmę Canon Polska.

4x wyróżnienie - Drukarka termosublimacyjna Canon Selphy 1300 + zestaw wkładów pozwalający na wydruk 108 fotografii. 

 

Terminy:

1-21.10.2017 – termin nadsyłania prac

26-27.10.2017 – obrady Jury Konkursu

30.10.2017 – ogłoszenie wyników konkursu na stronie jasnastronakadru.pl oraz www.humandoc.net

26.11.2017 – Wręczenie nagród podczas Gali Finałowej VIII Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC w warszawskiej Kinotece 

 

Weź udział w konkursie 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: jasnastronakadru.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 21 październik 2017 00:00