Polskie Góry
◄ Powróć

Polskie Góry

ogólnopolski 
 
 20 październik 2017 00:00

Przedmiotem III edycji konkursu jest szeroko pojęta fotografia krajobrazowa i nie tylko w temacie "Polskie Góry". Konkurs skierowany jest do amatorów fotografii - dla wszystkich, którzy lubią za pomocą zdjęć uwieczniać niepowtarzalność miejsc, które mieli możliwość odwiedzić.

Do konkursu można zgłosić komplet minimum trzech prac, na których krajobraz polskich gór jest głównym bohaterem, ale również mniejsze plany, bądź scenki, będące składowymi większej całości. Organizatorzy czekają na fotografie, które w sposób dobitny będą świadczyć o niepowtarzalności tych miejsc i o nieocenionym ich uroku. Widoki, które rozbudzą w nas tęsknotę za przemierzaniem górskich szlaków. Z nadesłanych zdjęć wybranych zostanie 24 najlepszchy, a te poddane zostaną ocenie internautów. Spośród nich 12 znajdzie się w specjalnej edycji kalendarza na 2018 rok "Polskie Góry".

 

Nagrody: 

I miejsce: Kamera sportowa GoPro Hero 5

II miejsce:  Czytnik e-booków Amazon Kindle Touch 8

III miejsce: Dysk zewnętrzny LaCie Porsche Design 1TB

 

Zdjęcia można nadsyłać do 20 października 2017 r.na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w mailu proszę zawrzeć następujące informacje: imię i nazwisko autora zdjęcia, miejsce zamieszkania, miejsce oraz rok wykonania zdjęcia. Minimalny rozmiar zdjęcia 3500 px x 2500 px, generalnie im większe, tym lepsza jakość druku (w przypadku wygranej). Zdjęcia nie mogą być opatrzone żadnymi informacjami wskazującymi na autora fotografii, jak również żadnych informacji naniesionych w procesie obróbki graficznej.

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: horyzontymarzen.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 20 październik 2017 00:00