Pejzaż Maryjny wokół nas
◄ Powróć

Pejzaż Maryjny wokół nas

ogólnopolski 
 
 10 październik 2017 00:00

Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Gdańsku zaprasza do udziału w konkursie „Pejzaż Maryjny wokół nas”. Konkurs ma charakter otwarty i udział w nim jest bezpłatny. Jest kierowany do wszystkich zainteresowanych fotografią.  Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w konkursie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Celem konkursu jest ukazanie krajobrazu Maryjnego: kapliczek, figurek, sanktuariów, miejsc modlitwy itp. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną ilość fotografii. Fotografie mogą być zarówno w poziomie jak i w pionie, kolorowe, czarno-białe i w sepii, wydrukowane w wysokiej rozdzielczości na papierze fotograficznym w formacie A4. Zgłoszenia do konkursu zgodne z regulaminem można przesyłać do 10 października 2017 roku.

Spośród Nadesłanych Zdjęć Jury przyzna: Grand Prix konkursu, drugie i trzecie miejsce oraz wyróżnienia. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 października 2017 r. Wręczenie nagród nastąpi natomiast 13 października 2017 r. na zakończenie Mszy Św. odpustowej o godz. 18:00. 

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: fatimska.net.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 10 październik 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…