Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie
◄ Powróć

Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie

ogólnopolski 
 
 29 wrzesień 2017 00:00

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego  zaprasza do udziału w w konkursie fotograficznym „Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”. Fotografie powinny przedstawiać wyłącznie obiekty zlokalizowane na warmińsko-mazurskim odcinku Szlaku Frontu Wschodniego I Wojny Światowej oraz na Szlaku Fortyfikacji Mazurskich.

Konkurs adresowany jest do osób zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko, a ocenie podlegać będzie m.in. kreatywne i oryginalne podejście do tematu. W konkursie przewidziano nagrody pieniężne.

Prace należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem „Konkurs - Obiekty pomilitarne Warmii i Mazur w obiektywie”.

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę konkursową, za którą uważa się zestaw do 5 fotografii. Ocenie podlega każda fotografia z osobna. Pracę konkursową należy złożyć wyłącznie w formie cyfrowej zgodnie ze specyfikacją przedstawioną w regulaminie.

Pula nagród pieniężnych do przyznania w Konkursie wynosi 2 500 zł brutto. Za zajęcie I miejsca przewidziana jest nagroda w wysokości 1 500 zł brutto. O przyznaniu oraz wysokości pozostałych nagród pieniężnych decyduje Komisja.

 

Regulamin konkursu 

Pozostałe dokumenty konkursowe

 

Źródło: warmia.mazury.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 29 wrzesień 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…