Photoday Kraków
◄ Powróć

Photoday Kraków

ogólnopolski 
 
 25 sierpień 2017 00:00

W czwartek, 31 sierpnia, około 10-20 osób będzie miało wyjątkową okazję do sfotografowania panoramy Krakowa, hotelu Sheraton Grand oraz jego pomieszczeń. Zakwalifikowani uczestnicy podczas wydarzenia będą mogli fotografować jedyne w swoim rodzaju krajobrazy historycznego miasta oraz pięciogwiazdkowy hotel położony nad brzegiem Wisły.
Hotel Sheraton Grand położony nad brzegiem Wisły, tuż obok Wawelu, oferuje przepiękny widok na Bulwary Wiślane, a wnętrza, zaprojektowane przez znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza, łączą nowoczesny design z lokalnymi artystycznymi akcentami. Photoday to projekt łączący pasję fotografowania z poznawaniem unikalnych miejsc na mapie miasta. To zarazem największy plener fotograficzny w Małopolsce, na którym spotykają się miłośnicy fotografii, zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.
Zdjęcia wykonane podczas Photoday wezmą udział w konkursie, a ich autorzy otrzymają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w konkursie, należy w oryginalny sposób uzasadnić swoje zgłoszenie oraz załączyć 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa.
Liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnicy Photoday zostaną podzieleni na dwie 10-osobowe grupy. Każda będzie miała 90 minut na fotografowanie wnętrza hotelu oraz jego okolic; Pierwsza grupa rozpocznie spacer o godz. 10.00, druga o 12.00.  Zgłoszenie należy wysyłać do 25 sierpnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ; Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, adres e-mail, oryginalne uzasadnienie chęci udziału oraz 5 przykładowych fotografii własnego autorstwa. Spośród nadesłanych zgłoszeń przedstawiciele organizatora wyłonią maksymalnie 20 uczestników Photoday. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy Photoday muszą w terminie do 3 września 2017 r. (do końca dnia) przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 10 zdjęć wykonanych podczas spaceru po terenie hotelu Sheraton Grand, w tym jedno zdjęcie musi przedstawiać budynek z zewnątrz.
Spośród nadesłanych fotografii Jury konkursowe wyłoni trzy najlepsze zdjęcia. Wyniki zostaną ogłoszone 8 września; Nagrody w konkursie:
- I miejsce - voucher na weekendowy pobyt (dwa noclegi) w jednym z Hotelu Grand Sheraton w Polsce wraz ze śniadaniem dla dwóch osób oraz voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup akcesoriów fotograficznych w sklepach sieci FotoJoker,
- II miejsce - voucher Deluxe Room (jeden nocleg) - pobyt ze śniadaniem,
- III miejsce - voucher Deluxe Room (jeden nocleg) - pobyt ze śniadaniem.

Regulamin konkursu

Źródło: swiatobrazu.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 25 sierpień 2017 00:00