Wakacje i ja
◄ Powróć

Wakacje i ja

ogólnopolski 
 
 17 wrzesień 2017 00:00

Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu ogłasza Konkurs Fotograficzny „Wakacje i ja”. Prace konkursowe można zgłaszać w następujących kategorii - młodzież ucząca się, do 19 roku życia, nie będąca uczniami Wiśnickiego Plastyka. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży będących uczniami szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 3 fotografii. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli. Jedno zdjęcie nie może przekroczyć 10 MB. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać link do „dropbox'a” lub przesłać wetransferem swoje zdjęcia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z dopiskiem „Konkurs”. Opis zdjęcia powinien zawierać tytuł, miejsce i/lub okoliczności z nim związane. Do zdjęć należy dołączyć plik tekstowy w formacie word, w którym będą podstawowe dane autora imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu kontaktowego, datę urodzenia, pełną nazwę szkoły. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 września 2017 r.

Nagrody:
I miejsce - profesjonalna sesja zdjęciowa
II miejsce - dzień z profesjonalnym fotoreporterem Gazety Krakowskiej – publikacja pod swoim nazwiskiem fotografii z tego dnia
III miejsce - nagroda rzeczowa.

Regulamin konkursu

Źródło: facebook.com/liceumplastyczne.wnowymwisniczu


 
 

Dostępne terminy

  • 17 wrzesień 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…