Nowy Sącz w obiektywie
◄ Powróć

Nowy Sącz w obiektywie

ogólnopolski 
 
  2 październik 2017 00:00

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Nowy Sącz w obiektywie”. Prace konkursowe można zgłaszać w dwóch kategoriach tematycznych:

 

- Wydarzenia – zdjęcia dokumentujące to, co dzieje się w naszym mieście, przedstawiające zarówno życie codzienne, jak i imprezy okolicznościowe, niezwykłe wydarzenia, etc.

- Obraz miasta – zdjęcia ukazujące miejsca, architekturę, przyrodę, krajobraz Nowego Sącza. Wszelkie uchwycone kadry muszą zamykać się w przestrzeni miasta.

 

Konkurs ma charakter otwarty,  udział w nim może wziąć każdy. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie cztery różne zdjęcia w każdej kategorii w formacie nie mniejszym niż: 297 mm x 210 mm i maksymalnym: 300 mm x 400 mm. Zgłoszone na konkurs fotografie nie mogą być przetworzone elektronicznie lub poprzez fotomontaż. 

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca w każdej z kategorii wynosi 700 złotych. Prace laureatów zobaczymy na wystawie pokonkursowej „Tak było – Nowy Sącz 2017”. Zgłoszenia zgodne z regulaminem można przesyłać do 2 października 2017 roku na adres:

 

Sądecka Biblioteka Publiczna im. J. Szujskiego

Ul. Francinszkańska 1

33-300 Nowy Sącz

Z dopiskiem „Konkurs Fotograficzny”

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: sbp.nowysacz.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 2 październik 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…