Z podróży koleją
◄ Powróć

Z podróży koleją

ogólnopolski 
 
 30 wrzesień 2017 00:00

Klub Podróżników BIT działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Z podróży koleją”. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia, które odpowiada tematyce jednego z kategorii. Zdjęcie może przedstawiać zaobserwowane zjawisko natury przyrodniczej, społecznej, kulturowej lub innej, bądź sytuację zaaranżowaną przez autora zdjęcia, jednak związane z tematem konkursu. Konkurs dzieli się na 3 kategorie: ludzie, architektura oraz maszyny.

Aby wziąć udział w konkrusie zrób zdjęcie nawiązujące do kategorii konkursu: ludzie, maszyny oraz architektura. Pokaż, jak wyglądała Twoja podróż koleją z każdego zakątka świata! Pamiętaj – dłuższy bok przesłanego zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 1000 px. Do 30 września 2017 roku prześlij wybrane fotografie za pomocą formularza na stronie konkursowej. Do konkursu możesz zgłosić maksymalnie 3 prace. Czekaj z niecierpliwością na wyniki, które opublikowane zostaną do 23 października 2017 r.

 

Nagrodą za uzyskanie I miejsca z każdej kategorii w konkursie jest aparat fotograficzny Nikon Coolpix B700. Poza nagrodami głównymi w konkursie zostaną przyznane również nagrody wyróż- nienia

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: zpodrozykoleja.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 30 wrzesień 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…