Góry – moje miejsce na ziemi
◄ Powróć

Góry – moje miejsce na ziemi

ogólnopolski 
 
 25 sierpień 2017 00:00

Kochasz góry i wędrówki po niech, a może Twoją pasją jest wspinaczka, lub fotografia przyrodnicza? Zapraszamy do udziału w jubileuszowej V edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”. Podobnie jak w latach ubiegłych celem konkursu jest przedstawienie piękna gór, ich flory i fauny w każdym z jego wymiarów – dzielenie się pięknem, zarażaniem nim i motywowanie tych którzy jeszcze go nie poznali do rozpoczęcia własnej górskiej przygody. Również jak w latach ubiegłych do udziału serdecznie zapraszamy wszystkich bez względu na sprzęt którym fotografują, wiek i doświadczenie, liczy się przede wszystkim dzielenie się doświadczanym pięknem, odczuwanym w sposób subiektywny, poprzez pryzmat własnych doświadczeń.

 

W V edycji konkursu rywalizacja toczyć będzie się w trzech kategoriach: powyżej osiemnastego roku życia, gdzie przyznane zostaną miejsca: pierwsze, drugie i trzecie, oraz trzy wyróżnienia, w nowej jednostopniowej kategorii poniżej osiemnastego roku życia, oraz kategorii „Nagrody Publiczności” przyznanej przez internautów. W kategoriach głównych poniżej i powyżej osiemnastego roku życia nagrody przyzna w toku obrad trzy osobowe jury.

 

Zdjęcia konkursowe można zgłaszać od 25.06.2017 do 25.08.2017 roku, każdy uczestnik może nadesłać do trzech fotografii, lub trzech serii zdjęć powiązanych tematycznie, maksymalna waga zgłaszanych zdjęć nie może przekroczyć 25mb, natomiast w przypadku zgłoszenia serii zdjęć, łączna waga nie może przekraczać 50mb, fotografie wraz z wymaganymi regulaminem danymi należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Zapraszamy do udziału – podzielmy się z innymi pięknem gór! Na laureatów oczekuję nagrody o łącznej wartości przekraczającej 3300zł, w tym trzy ręcznie wykonane statuetki „Kryształowe Spojrzenie”, voucher na kwotę 300zł, markowy sprzęt górski, smartwatche, oraz inne atrakcyjne nagrody.

 

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu

Zgoda na udział uczestnika niepełnoletniego 

 

Źródło: zyciepisanegorami.pl

 

Konkurs objęty jest patronatem medialnym serwisu dCamera.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 25 sierpień 2017 00:00