Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny
◄ Powróć

Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny

ogólnopolski 
 
 30 wrzesień 2017 00:00

Fundacja Liceum i Gimnazjum Sióstr Nazaretanek zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny ".  Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii. Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.  Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: 

1. Gimnazjum oraz kl. VII Szkoły Podstawowej 

2. Szkoła ponadgimnazjalna 

 

Do wygrania: tablety, głośniki Bluetooth, smartwathe i inne nagrody. Prace wykonane zgodnie z wymagani Organizatora należy przekazać osobiście lub przesłać drogą pocztową do dnia 30 września 2017 r. na adres: 

 

FUNDACJA LICEUM I GIMNAZJUM SIÓSTR NAZARETANEK 

ul. Czerniakowska 137 

00-720 Warszawa 

z dopiskiem: Konkurs Fotograficzny „NAJCIEKAWSZE ZAKĄTKI NASZEJ OJCZYZNY” – III edycja. 

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: nazaretanki.edu.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 30 wrzesień 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…