Bytom reporterskim okiem
◄ Powróć

Bytom reporterskim okiem

ogólnopolski 
 
  3 październik 2017 00:00

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Wojciecha Korfantego w Bytomiu zaprasza po raz czwarty do udziału w otwartym konkursie fotograficznym. Po detalach architektonicznych bytomskich kamienic, ekspresji i harmonii życia miasta oraz bytomskich klimatach przyszła pora na utrwalenie na fotografii jakiejś historii związanej z Bytomiem. Organizatorzy, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, liczą na zainteresowanie konkursem „BYTOM - REPORTERSKIM OKIEM” i zachęcają bytomian i sympatyków miasta do fotografowania ciekawych, wyjątkowych wydarzeń. Czekamy na fotografie na których uchwycone zostanie życia miasta, niepowtarzalne chwile i zdarzenia, których w naszym mieście nie brakuje. 

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 października 2017r. podczas wernisażu wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Pokonkursową wystawę będzie można oglądać na wystawie w Biurze Promocji Bytomia do 30 października br. 

Wydarzeniem towarzyszącym wystawie fotografii będzie prezentacja prac artystek z koła plastycznego działającego na Bytomskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku. 

Na uczestników wernisażu czeka muzyczna niespodzianka – występ młodych artystów z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora www.cku.bytom.pl. 

Zapraszamy do przygody z fotografią. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów konkursu: Bytomskie Centrum Kultury, Operę Śląską, Zakład Fotograficzny FOTO-HANKA, Muzeum Górnośląskie, Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK i Towarzystwo Miłośników Bytomia. 

Patronat honorowy nad konkursem objęli: Prezydent Bytomia Damian Bartyla i Towarzystwo Miłośników Bytomia. Patronat medialny sprawują: TVP 3 Katowice i „Życie Bytomskie”.

 

Regulamin konkursu 

Formularz zgłoszenia

 

Źródło: cku.bytom.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 3 październik 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…