Poznaj Podhale
◄ Powróć

Poznaj Podhale

ogólnopolski 
 
 15 sierpień 2017 00:00

„Poznaj Podhale” to coś więcej niż konkurs. To inicjatywa zrzeszająca miłośników natury, góralskiej tradycji i pasji. To dostępny dla wszystkich wirtualny album Podhala – magicznej krainy leżącej na południu Polski u samego podnóża Tatr.

Każdy może wnieść do projektu szczyptę magii uchwyconej własnym okiem – wystarczy wziąć udział w konkursie. Aby uwiecznić te chwile na dłużej, wybrane prace zostaną wydrukowane w dedykowanym albumie oraz zaprezentowane podczas wyjątkowej wystawy fotografii.

Resort BUKOVINA zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym Poznaj Podhale. Uczestnicy mogą nadesłać do 4 zdjęć z Podhala w kategoriach sport, zabawa, tradycja, przyroda. Wybrane fotografie będą publikowane w wirtualnym albumie na stronie konkursu www.poznajpodhale.pl Do wygrania m.in. aparat fotograficzny SONY Alpha a7 II, publikacja w drukowanym albumie i udział w wystawie. Nabór zgłoszeń potrwa do 15.08.2017. W Jury zasiadają m.in. Tomasz Tomaszewski i Martyna Wojciechowska. 

 

Nagrody:

1. Aparat fotograficzny SONY Alpha a7 II, publikacja w albumie 

i udział w wystawie „Poznaj Podhale”

2. Weekendowy pobyt w Hotelu HARNAŚ dla 2 osób,

publikacja w albumie i udział w wystawie „Poznaj Podhale”

3. Voucher VIP Termy BUKOVINA dla 2 osób, publikacja w albumie i udział w wystawie „Poznaj Podhale”

 

Jesteś turystą lub lokalnym mieszkańcem? Każdy na Podhalu może wziąć udział

w konkursie. Ty także! Odwiedź magiczną krainę. Inspirują Cię krajobrazy, góralszczyzna, a może sporty i tradycyjne zabawy? Uchwyć na zdjęciu swój magiczny moment z pobytu na Podhalu. Zarejestruj się do konkursu, prześlij swoje zdjęcie w podanych rozmiarach i zawalcz o nagrody. Współtwórz z nami album

o Podhalu.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: poznajpodhale.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 15 sierpień 2017 00:00