Ptaki | LFK 2017
◄ Powróć

Ptaki | LFK 2017

ogólnopolski 
 
  5 wrzesień 2017 00:00

Redakcja Foto-Kuriera zaprasza do tegorocznej edycji Ligi Foto-Kuriera, która składa się z dziewięciu etapów tematycznych. Pierwszy temat to „W kuchni”, a zdjęcia można zgłaszać do 5 lutego 2017 r. Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników Foto-Kuriera oraz użytkowników portalu www.foto-kurier.pl. By wziąć w nim udział, należy nadesłać do redakcji jedną lub kilka fotografii, czarno-białych lub kolorowych, o wymiarach od 10×15 cm do 21×30 cm lub ewentualnie plików cyfrowych. Do każdego zdjęcia przesłanego pocztą należy dołączyć oryginalny kupon wycięty z miesięcznika Foto-Kurier. Każde zdjęcie zgłoszone do konkursu poprzez serwis www.foto-kurier.pl wymaga wniesienia opłaty: za pomocą SMS-a (koszt 1 SMS-a to 5 zł + VAT, czyli 6,15 zł) płatności można dokonać również kartą lub przelewem. W ciągu roku organizowanych jest 9 etapów konkursu o różnej zadanej tematyce. 

 

Tematy Ligi Foto-Kuriera 2017:

1. W kuchni 

2. Światła 

3. Symetria 

4. Detal 

5. Odbicie 

6. Dzieciństwo 

7. Ptaki 

8. Sport  

9. W mieście  

 

Zdjęcie zgłaszane w formie odbitki lub  pliku cyfrowego na płycie CD/DVD wraz z oryginalnym kuponem należy dostarczyć do redakcji (1 zdjęcie = 1 kupon) lub wysłać na adres redakcji: ul. Rzędzińska 23, 01-368 Warszawa z dopiskiem "KONKURS". W przypadku zgłoszeń online kupon  nie jest potrzeby, zgłoszenie jest płatne 1 zdjęcie = 1 płatny SMS. Liczba nadsyłanych fotografii jest nieograniczona, ale wśród 30 zdjęć publikowanych w danym wydaniu Foto-Kuriera Jury zakwalifikuje maksymalnie 2 prace jednego autora. Tak więc w ciągu roku można mieć maksymalnie 20 publikacje na łamach czasopisma Foto-Kurier. Autor biorący udział w Konkursie Miesiąca musi dysponować obrazem o  minimalnej długości dłuższego boku wynoszącym 1800 pikseli (do serwisu wgrywa zdjęcie o rozmiarze nie większym niż 2 MB). W przypadku wyboru przez redakcję zdjęcia do publikacji autor zobowiązuje się do  przesłania w ciągu 3 dni od daty wysłania powiadomienia, pliku w pełnej rozdzielczości. W przypadku niedostarczenia pliku w wymaganej rozdzielczości lub jego złej jakości, redakcja zastrzega sobie prawo dyskwalifikacji pracy (bez prawa jakichkolwiek roszczeń ze strony autora).

Laureaci poszczególnych 9 edycji otrzymują punkty, które są zliczane w klasyfikacji generalnej. Zdjęcia na konkurs przyjmowane są do 5 dnia każdego miesiąca do godziny 23:59 (wyjątek szósty etap – 16 lipca 2017 do godziny 23:59).  Jak co roku na laureatów poszczególnych etapów oraz klasyfikacji generalnej czekają atrakcyjne nagrody w tym  sprzęt marki Panasonic, kupony rabatowe na Cewe Fotoksiążkę oraz akcesoria marki Green Clean ufundowane przez firmę Skanowanie.pl.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: foto-kurier.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 5 wrzesień 2017 00:00