Handball w obiektywie
◄ Powróć

Handball w obiektywie

ogólnopolski 
 
 15 11 2017 00:00

Od 17 października można nadsyłać prace do konkursu „Handball w obiektywie”! Jest on skierowany zarówno do profesjonalnych fotografów piłki ręcznej, jak i dla amatorów. Dla zwycięzców przewidziano drobne upominki.

„Handball w obiektywie – konkurs fotografii piłki ręcznej” to ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego tematyką jest piłka ręczna. Nagrody zostaną wręczone w trzech kategoriach – „W akcji”, „Poza boiskiem” oraz „Piłka Ręczna”. Dwie pierwsze skierowane są do profesjonalistów i dotyczą zdjęć wykonanych w trakcie meczów: PGNiG Superligi, pierwszej i drugiej ligi, meczów polskich drużyn w europejskich pucharach, piłki ręcznej plażowej lub reprezentacji Polski. Na meczach krajowych oraz poza granicami kraju. Dotyczy to zespołów męskich oraz żeńskich.

W trzeciej kategorii swoje prace mogą nadesłać także amatorzy, a zdjęcia mają nawiązywać do szeroko rozumianego tematu piłki ręcznej. Dodatkowo przyznane będą trzy wyróżnienia specjalne: „Najlepsze zdjęcie reprezentacji Polski”, „najlepsze zdjęcie PGNiG Superligi mężczyzn” oraz „najlepsze zdjęcie piłki ręcznej plażowej”.

W trzech głównych kategoriach zwycięzców wybierze jury, w którym znajdują się profesjonalni fotografowie, mający bogate doświadczenie w uwiecznianiu kadrów podczas spotkań piłki ręcznej – Anna Benicewicz-Miazga, Patryk Ptak, Grzegorz Trzpil, Tomasz Niesłuchowski oraz przedstawiciel handballnews.pl – Wojciech Staniec.

Zdjęcia można będzie nadsyłać od 17 października do 15 listopada na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Ogłoszenie wyników odbędzie się po 10 grudnia 2017 roku.

Zwycięzcy otrzymają drobne upominki.

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: handballnews.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 15 11 2017 00:00