Wyjątkowe atrakcje miasta Przemyśla i jego regionu
◄ Powróć

Wyjątkowe atrakcje miasta Przemyśla i jego regionu

regionalny 
 
 15 09 2017 00:00

Towarzystwo Przyjaciół Przemyśla i Regionu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Wyjątkowe atrakcje miasta Przemyśla i jego regionu”. Celem konkursu jest zebranie zdjęć, prezentujących wyjątkowe atrakcje miasta Przemyśla i jego regionu. Oprócz walorów artystycznych zdjęcia, jednym z najważniejszych kryteriów powinno być uchwycenie charakterystycznego tylko dla miasta Przemyśla i regionu - kulturowego artefaktu (zabytki architektury świeckiej, sakralnej, zespołów ogrodowych, stanowiących relikty kultury szlacheckiej, osobliwości natury i krajobrazu, symboliczne miejsca związane z historią Podkarpacia).

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Przemyśla i Powiatu Przemyskiego zainteresowanych fotografią. Zgłoszenie fotografii do Konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres e-mailowy: zarzą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub formie osobistego przekazania pliku na płycie DVD. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 zdjęcia. Prace należy przesłać do 15 września 2017 r. 

 

Nagrody:

- Za zajecie I miejsca – dyplom, nagroda rzeczowa oraz zamieszczenie nagrodzonej pracy w folderze Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Podkarpacie literackie na przestrzeni wieków”; 

- Za prace wyróżnione – dyplom i nagrody rzeczowe (niespodzianki).

 

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: tppir.przemysl.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 15 09 2017 00:00