Obiektywnie śląskie | Śląsk i zabawa
◄ Powróć

Obiektywnie śląskie | Śląsk i zabawa

ogólnopolski 
 
 15 09 2017 00:00

Stowarzyszenie Instytut Roździeńskiego w Katowicach zaprasza do udziału w VIII edycji konkursu „Obiektywnie śląskie”. Motywem przewodnim tegorocznego konkursu jest hasło: „Śląsk i Zabawa". Odniesienie do zabawy interpretujemy szeroko: jako umiejętność świętowania Ślązaków, cieszenia się z życia i radowania, również wspólnego mimo trudów życia oraz pracy. Zależy nam na tym, by uczestnicy konkursu pokazali również współcześnie rozumiane pojęcia zabawy, niekoniecznie tylko biesiad itp., a także odnieśli się w swoich pracach do tematu: radości, szczęścia, uśmiechu. Mamy nadzieję, ze ponownie wyłonimy ciekawe i oryginalne prace prezentujące nasz region.
Uczestnicy konkursu dla wyrażenia tematu będą mogli posłużyć się :
- Fotoreportażem: składającym się z od 3-7 zdjęć
- Fotokastem:  maks. 2 min
- Filmem: maks. 2 min

Zostanie wyłoniony zwycięzca Grand Prix konkursu (w kategorii fotoreportaż lub/oraz film, fotokast) a następnie zwycięzcy w każdej kategorii. Jury może również przyznać również wyróżnienia. Ponadto zostanie przyznana nagroda internautów, w głosowaniu internetowym, które odbywać się będzie na stronie konkursu www.obiektywnieslaskie.pl. Autorzy: zdjęcia  filmu lub fotokastu, które otrzymają największą liczbę kliknięć, otrzymają nagrodę publiczności.
Termin nadsyłania prac mija 15.09.2017, do godz. 24:00 (ostateczny termin wpłynięcia pracy). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20.10.2017 r.

NAGRODY:
- Vouchery na wydruki zdjęć w profesjonalnym laboratorium fotograficznym Foto Silesia o łącznej wartości 2.000 zł
- 3 dniowe (2 noclegi) pobyty dla 2 osób w jednej z leśniczówek  ufundowane przez Regionalna Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach dla 5 laureatów konkursu.
- statyw firmy Manfrotto  wraz z głowicą ufundowany przez firmę FOTO7 z Gliwic
- Ekskluzywna biżuteria z węgla i srebra od firmy BROKAT
- Gadżety od SadzaSoap - kosmetyki z węglem aktywnym.
- Śląskie gry dla laureatów najgryfnieszych opisów swoich prac ufundowane przez gryfnie.com
- pamiątkowe zdjęcia fotoreportaży wraz z oprawą dla autorów najlepszych prac (w formacie 50x70) ufundowane przez firmę Fotonet.
- Wejściówki do kopalni Guido
- prezentacja  najlepszych prac VIII edycji w formie wystawy, która zostanie zaprezentowana podczas finału. Fundatorem wystawy są firmy Fotonet i MGM z Katowic

Weź udział w konkursie
Regulamin konkursu

Źródło: obiektywnieslaskie.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 15 09 2017 00:00