Obiektyw(na) #UE
◄ Powróć

Obiektyw(na) #UE

ogólnopolski 
 
 25 09 2017 00:00

Wszyscy lubimy podróżować, poznawać kulturę i zwyczaje nowych miejsc. Dzięki Posłowi do Parlamentu Europejskiego prof. Barbarze Kudryckiej nadarza się znakomita okazja, aby bliżej poznać stolicę Europy – Brukselę oraz miejsce, w którym zapadają najważniejsze decyzje dotyczące naszej wspólnoty – Parlament Europejski.

Dla wszystkich zainteresowanych, Poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Barbara Kudrycka przygotowała niespodziankę – jeśli lubisz podróżować i chcesz odwiedzić Brukselę, weź udział w konkursie fotograficznym „obiektyw(na) #UE”. Takiej okazji jeszcze nie było – w ramach konkursu „obiektyw(na) #UE” nagrodą jest wyjazd do Brukseli połączony z wizytą w Parlamencie Europejskim dla dziesięciu uczestników konkursu, których zdjęcia otrzymają największą ilość głosów internautów. Dodatkowo laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka aparaty fotograficzne.

Co należy zrobić aby móc zwiedzić stolicę Unii Europejskiej? Konkurs jest bardzo prosty. Wystarczy przesłać zdjęcie, może być zrobione telefonem komórkowym jak i profesjonalnym sprzętem. Ważny jest temat a ten powinien dotykać dowolnej kwestii związanej z Unią Europejską w woj. Podlaskim lub Warmińsko-Mazurskim.

Termin zgłaszania zdjęć konkursowych upływa 25 września 2017 roku. Wszystkie zgłoszenia należy wysyłać poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie organizatora konkursu. Z nadesłanych prac jury wybierze 26 najlepszych zdjęć, które wezmą udział w głosowaniu internautów, 10 z nich, z największą liczbą głosów wygrywa, a ich twórcy jadą do Brukseli na czterodniową wycieczkę.

 

Nagordy:

1 miejsce – aparat fotograficzny z akcesoriami (o wartości 2000 zł brutto) + 4-dniowy wyjazd studyjny do Brukseli dla autora Zdjęcia. Podatek od nagrody zostanie w całości opłacony przez Organizatora Konkursu.

2 miejsce – aparat fotograficzny z akcesoriami (o wartości 1700 zł brutto) + 4-dniowy wyjazd studyjny do Brukseli dla autora Zdjęcia. Podatek od nagrody zostanie w całości opłacony przez Organizatora Konkursu.

3 miejsce – aparat fotograficzny z akcesoriami (o wartości 1400 zł brutto) + 4-dniowy wyjazd studyjny do Brukseli dla autora Zdjęcia. Podatek od nagrody zostanie w całości opłacony przez Organizatora Konkursu.

miejsca 4-10 – 4-dniowy wyjazd studyjny do Brukseli dla autorów Zdjęć.

nagroda specjalna przyznana przez Posła do Parlamentu Europejskiego Barbarę Kudrycką – kamera (o wartości 1000 zł brutto) + 4-dniowy wyjazd studyjny do Brukseli dla autora Zdjęcia.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło:  kudrycka.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 25 09 2017 00:00