Nasze łazienki 2017
◄ Powróć

Nasze łazienki 2017

ogólnopolski 
 
 15 09 2017 00:00

Właśnie startuje IX edycja konkursu fotograficznego "Nasze łazienki". Odbywający się co roku konkurs ma wielu fanów. Zapraszamy po raz kolejny do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, czekają cenne nagrody. Wystarczy przesłać zdjęcia swojej łazienki, a we wrześniu wybrane zostaną najciekawsze prace. Ważna jest jakość zdjęć oraz pomysłowość w urządzaniu łazienki. Nie zwlekaj, dołącz do wspólnej zabawy już dziś. 

Konkurs fotograficzny "Nasze łazienki" ma na celu prezentację możliwości aranżacyjnych tej części domu oraz popularyzację indywidualnego podejścia do projektowania i urządzania przestrzeni łazienkowej. Każdy pomysł jest dla nas cenny i wart uwagi. Nie liczy się metraż, budżet ani styl, ocenie podlegać będą pomysłowość i kreatywność. Jeśli w Twojej łazience pojawiają się rozwiązania nietypowe, atrakcyjne lub po prostu jest to ładne pomieszczenie - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Oprócz walorów estetycznych i funkcjonalnych danej aranżacji ocenie podlegać będzie również jakość nadesłanych zdjęć. 

Wystarczy samodzielnie wykonać zdjęcia i przesłać je wraz ze zgodą na ich dalsze wykorzystywanie do portalu www.lazienkowy.pl na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Na uczestników konkursu czekają nagrody. Najciekawsze zgłoszenia zostaną wyróżnione: 

 

I miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł 

II miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 600 zł 

III miejsce: nagroda pieniężna w wysokości 300 zł

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: lazienkowy.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 15 09 2017 00:00