Face to face | APOY 2017
◄ Powróć

Face to face | APOY 2017

miedzynarodowy 
 
 30 11 2017 00:00

Amateur Photographer zaprasza do udziału w tegorocznej edycji konkursu „Amoteur Photograper of the Year Competition”. Magazyn Amateur Photographer organizuje ten konkurs od 26 lat, ale w tym roku po raz pierwszy umożliwiono internetowe zgłaszanie prac. Konkurs prowadzony jest w ciągu ośmiu rund w miesięcznych edycjach rozgrywanych od kwietnia do końca listopada bieżącego roku, a udział w nim jest bezpłatny. Każdy miesiąc ma inny motyw, a zwycięzcy są wybierani za pośrednictwem systemu głosowania internetowego prowadzonego przez Photocrowd. Pod koniec roku poznamy zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę główną. Konkurs ma charakter międzynarodowy ale uczestnicy, którzy mieszkają poza Wielką Brytanią, będą musieli zapłacić podatek importowy w przypadku otrzymania nagrody.

Laureaci nagród miesięcznych otrzymają 1000 funtów na zakup produktów marki Sigma w tym obiektywów, aparatu lub lampy błyskowej. Nagroda główna to 2000 funtów w postaci obiektywów Sigma 85 mm F1.4 DG HSM Art i Sigma 35 mm F1.4 DG HSM Art wraz z stacją dokującą do Sigma USB.

 

W edycji VIII tematem jest „Face to face” będący interpretacją fotografii portretowej. Prace konkursowe można zgłaszać od 4 listopada do 30 listopada br. Wyniki poznamy 6 stycznia 2018r.

 

Weź udział w konkursie 

 

Źródło: amateurphotographer.co.uk


 
 

Dostępne terminy

  • 30 11 2017 00:00