ND Awards 2017
◄ Powróć

ND Awards 2017

miedzynarodowy 
 
 24 09 2017 00:00

ND Awards zaprasza do wzięcia udziału w 4 edycji corocznego konkursu fotograficznego.  Konkurs ND Awards 2017 to okazja na zyskanie międzynarodowego prestiżu i uznania w środowisku fotograficznym, a także szansa zdobycia nagród pieniężnych, których pula wynosi 7500$. Swoje fotografie można zgłaszać w kategoriach dla Profesjonalistów i Amatorów. Wszystkie zgłoszenia będą oceniane przez międzynarodowe jury składające się z właścicieli galerii, redaktorów magazynów fotograficznych, wydawców oraz uznanych fotografów. 

W sekcji Professional uczestnicy mogą zgłaszać prace w 6 kategoriach tematycznych: Advertising, Fine Art, Editorial, Architecture, Nature, People. Każda kategoria posiada podkategorie szczegółowe. 

W sekcji Non-Professional uczestnicy mogą zgłaszać prace w 5 kategoriach: Architecture, Nature, Special, Fine Art, People. Każda kategoria posiada podkategorie szczegółowe. 

Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę fotografii lub serii zdjęć do każdej z podkategorii. Dozwolone jest również zgłaszanie tego samego zdjęcia do kilku podkategorii. Autorzy najlepszych prac w podkategoriiach otrzymają Golden Star, Silver Star lub Bronze Star, w zależności od zajętego miejsca. 

 

Zdobywcy czołowych miejsc w kategoriach głównych zostaną nagrodzeni w następujący sposób: 

- 6 zwycięzców każdej kategorii zawodowej otrzyma 500 dolarów. 

- 5 zwycięzców z każdej kategorii nieprofesjonalnych otrzyma 300 dolarów . 

Uczestnicy konkursu o najwyższym wyniku końcowym w sekcji profesjonalni i nieprofesjonalni fotograficy otrzymają nagrodę główną 2500 dolarów (profesjonalni) oraz 1300 dolarów (nieprofesjonalni) a także tytuły: Fotograf Roku i Odkrycie Roku.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: ndawards.net

 


 
 

Dostępne terminy

  • 24 09 2017 00:00