25 Lat Wolności
◄ Powróć

25 Lat Wolności

ogólnopolski 
 
 15 03 2014 00:00

25 lat temu nasza rzeczywistość diametralnie się zmieniła. 1989 był rokiem przełomowych wydarzeń, które doprowadziły do ostatecznego upadku ustroju komunistycznego w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce rozpoczęła się transformacja, która w krótkim czasie zupełnie odmieniła jej oblicze. Staliśmy się obywatelami wolnego kraju. Podziel się swoimi unikatowymi obserwacjami. Spójrz wstecz i prześlij fotografię z prywatnego archiwum lub wykonaj nowe zdjęcie. Zobrazuj zmiany ekonomiczne, kulturowe bądź społeczne w Polsce na przestrzeni ostatnich 25 lat.
Na stronie konkursu wgraj autorskie zdjęcie, które według Ciebie najlepiej ukazuje ogrom zmian w Polsce po 4 czerwca 1989 roku i zawalcz o atrakcyjne nagrody. Prace konkursowe oceni międzynarodowe Jury, składające się z przedstawicieli świata literatury, dziennikarstwa i finansów.

Na laureatów czekają następujące nagrody:
1 miejsce - Canon EOS 70D z ob. Canon 18-135mm
2 miejsce - Canon EOS 700D z ob. 18-55mm IS STM
3 miejsce - Canon PowerShot G1X

Dla pierwszych 10 wyróżnionych prac nagroda specjalna w postaci specjalnych warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Gazetę Wyborczą. W programie dwudniowych warsztatów znajdzie się cześć teoretyczna i ćwiczenia praktyczne. Omówimy m. in. podstawy fotografii reporterskiej, estetykę fotografii, zasady kadrowania. W części praktycznej uczestnicy będą realizować projekty fotograficzne i omawiać ich realizację. Warsztaty odbędą się w budynku Agory w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10.

Weź udział w konkursie
Regulamin konkursu

Źródło: wolnosc25.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 15 03 2014 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY