Tradycja w Obiektywie
◄ Powróć

Tradycja w Obiektywie

ogólnopolski 
 
 01 11 2017 00:00

Stowarzyszenie Animatorów Ruchu Folkowego zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Tradycja w Obiektywie”. Konkurs jest kierowany do fotografów amatorów. Osoby niepełnoletnie proszone są o przesłanie zgody rodzica/opiekuna na udział w Konkursie. Nabór zdjęć trwa od 1 września do 1 listopada 2017 r. włącznie.

Organizatorzy oczekują zdjęć popularyzujących folklor oraz współczesne zjawiska inspirowane tradycyjną. Zdjęcia powinny być pojedynczymi i samodzielnymi kadrami, nie cyklem zdjęć. Pełne zgłoszenie składa się z wypełnionego formularza http://goo.gl/forms/PRSZOlWbjC oraz z nadesłanych e-mailem fotografii. Fotografie należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w tytule maila wpisując: Konkurs fotograficzny. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia swojego autorstwa.  Fotografie oceniać będzie powołane przez Organizatorów jury, które zadecyduje o przyznaniu nagród oraz wytypuje prace na wystawę pokonkursową. 

 

Regulamin konkursu 

Formularz zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: mikolajki.folk.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 01 11 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…