Podkarpackie ulubione – cztery pory roku
◄ Powróć

Podkarpackie ulubione – cztery pory roku

ogólnopolski 
 
 30 11 2017 00:00

Fotografuj ulubione atrakcje turystyczne Podkarpackiego w jesiennej scenerii i zyskaj szansę na nagrodę! Zapraszamy do udziału w jesiennej edycji konkursu fotograficznego „Podkarpackie ulubione – cztery pory roku”. Jego celem jest ukazanie największych atrakcji turystycznych w regionie na przestrzeni cyklu pór roku. Udział wziąć mogą zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

 Pierwszym z czterech etapów konkursu jest „Jesień”. Uczestnicy mają za zadanie uwiecznić jedno bądź kilka miejsc szczególnie związanych z turystyką na Podkarpaciu, w jesiennej scenerii. Fotografie z poprzednich, nieodległych lat również brane są pod uwagę. Mogą być to zarówno atrakcje miejskie, zabytki, jak obiekty typowo naturalne – ograniczeniem jest wyłącznie inwencja artysty. Zgłoszenia w tej części zmagań można przesyłać w formie elektronicznej lub pocztą w terminie od 1 września 2017r.  do  30 listopada 2017r.

Sfotografuj jedną z atrakcji województwa podkarpackiego przedstawioną w jesiennej szacie. Prześlij od jednego do czterech zdjęć do Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w terminie do 30 listopada na adres e-mail konkurs@podkarpackie.travel . Na zwycięzców czeka kamera GoPro (I miejsce), wycieczki oraz wiele innych nagród.

 

Szczegółowe wymogi dotyczące zdjęć:

- format jpg

- minimalna rozdzielczość 300 dpi

- rozmiar do 10 MB

- do konkursu może być zgłoszone od jednego do czterech zdjęć od jednego uczestnika konkursu

- każde zdjęcie powinno zostać podpisane w następujący sposób: oznaczenie atrakcji turystycznej, którą przedstawia fotografia, miejsce i data wykonania, imię i nazwisko autora, pora roku

- do zdjęć należy dołączyć własnoręcznie podpisaną Kartę Zgłoszenia z oświadczeniem o posiadaniu praw autorskich do przesłanych prac, zawierającą zgodę na ich wykorzystywanie do celów związanych z promocją polskiej turystyki, które należy przesłać pocztą na adres Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej 35-068 Rzeszów, ul. Grunwaldzka 2,

- w przypadku zdjęć przesłanych na adres e-mail skan w/w Karty Zgłoszenia należy dołączyć do wiadomości,

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: podkarpackie.travel

 


 
 

Dostępne terminy

  • 30 11 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…