Konkurs Fotografii Górskiej "Lawiny" 2017
◄ Powróć

Konkurs Fotografii Górskiej "Lawiny" 2017

ogólnopolski 
 
 10 11 2017 00:00

Rudzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Niebanalnych In-nI i Klub Fotograficzny "Źródło" z Rudy Śląskiej zapraszają wszystkich miłośników gór, wędrowców, podróżników, turystów, wspinaczy, taterników, alpinistów, himalaistów, grotołazów narciarzy, snowboarderów, fotografów, zawodowców i amatorów do nadsyłania swoich prac na konkurs fotograficzny o tematyce górskiej. Ci, którzy w góry wychodzą, wiedzą dobrze, że w górach można spotkać burzę. Czasem tej burzy trzeba stawić czoła. Wszystkich, którym przyszło zmierzyć się z żywiołem, a do tego wykonali tegoż żywiołu spektakularne zdjęcie, zachęcam do wysłania zdjęcia na tegoroczną edycję konkursu "Lawin". Motywem przewodnim tegorocznej edycji konkursu jest hasło "Burza". 

Każdy uczestnik może nadesłać od 1 do 3 fotografii. Uczestnik wysyła fotografie na konkurs pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 listopada 2017 roku. Prace fotograficzne biorące udział w konkursie powinny spełniać następujące wymogi: technika: dowolna; plik cyfrowy w formacie jpg, profil kolorów w pliku, rozmiar do druku 30x45cm, 300dpi; nazwa pliku musi zawierać: imię i nazwisko autora, tytuł zdjęcia, dopisek "konkurs-lawiny". 

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: kfg-lawiny.blogspot.com

 


 
 

Dostępne terminy

  • 10 11 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…