FotoFest 2017 - Humor w fotografii
◄ Powróć

FotoFest 2017 - Humor w fotografii

miedzynarodowy 
 
 04 09 2017 00:00

Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach i DK AKORD Ostrava zapraszają do udziału w polsko-czeskim konkursie fotograficznym FOTOFEST 2017. Tegorocznym tematem przewodnim jest hasło „Humor w fotografii”. Temat jest zorientowany na humor w dwóch kategoriach: fotografia czysta (humor uchwycony obiektywem, bez obróbek – śmiejący się ludzie, zabawne sytuacje) i fotokolaż (fotografie po obróbce graficznej, kilka zdjęć).

Prace można przesyłać od 21 sierpnia do 4 września 2017 r. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 6 zdjęć. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas wernisażu wystawy fotograficznej FOTOFEST w DK AKORD w październiku, na który to wszyscy uczestnicy otrzymają zaproszenie.

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: facebook.com/krzanowiceMok

 


 
 

Dostępne terminy

  • 04 09 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…