Dolny Śląsk – moje spojrzenie
◄ Powróć

Dolny Śląsk – moje spojrzenie

ogólnopolski 
 
 30 09 2017 00:00

Ideą konkursu jest promocja ciekawych miejsc, obiektów przyrodniczych, turystycznych, architektonicznych oraz zabytków, zlokalizowanych na terenie Dolnego Śląska.  Konkurs ma charakter otwarty. Można nadsyłać zarówno pojedyncze fotografie jak i całe galerie. Fotografie oceniane będą w 3 kategoriach: 

- Zabytki i obiekty architektury 

- Atrakcje turystyczne 

- Walory przyrodnicze. 

Do konkursu przyjmowane będą galerie i pojedyncze fotografie. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną liczbę zdjęć i galerii, do których posiada pełne prawa autorskie i majątkowe. Galeria powinna zawierać od 4 do 10 zdjęć przedstawiających jedno konkretne miejsce lub obiekt turystyczny. Zdjęcia powinny być zapisane w formacie JPG, minimalne wymiary plików to 1920x1280 px, maksymalny rozmiar jednego pliku nie może przekraczać 3 MB.  Prace należy nadsyłać w postaci elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub w formie płyty CD na adres pocztowy: Fundacja Informatyki i Zarządzania, Łódź ul. Reymonta 5 (kod 93-491). Prace można nadsyłać w terminie do dnia 30 września 2017 r. Wyniki i nazwiska laureatów zostaną ogłoszone w terminie do dnia 15 października 2017 r.

 

Nagrody: 

W każdej kategorii zostaną przyznane 2 nagrody w postaci zestawów gadżetów turystycznych: 

I nagroda – zestaw turystyczny: plecak turystyczny, koc piknikowy, 2 różne T-shirty, czapka z daszkiem, pendrive, maskotki, publikacje turystyczne. 

II nagroda – zestaw turystyczny: torba turystyczna, T-shirt, pendrive, maskotki, publikacje turystyczne.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: map4u.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 30 09 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…