Wystaw się w Krośnie!
◄ Powróć

Wystaw się w Krośnie!

ogólnopolski 
 
 21 07 2017 00:00

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii (amatorów i profesjonalistów) do wzięcia udziału w konkursie grantowym organizowanym przez Festiwal Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy. Celem Konkursu jest szeroko pojęta promocja dziedziny sztuki – fotografii. W ramach „Wystaw się w Krośnie” zostaną zorganizowane wystawy trzech fotografów wyłonionych w ramach konkursu. Wystawy zostaną zorganizowane w przestrzeniach miasta Krosna, ich wernisaże odbędą się 9 września 2017 roku podczas festiwalu None Teatralia Strachy, wystawy trwać będą około miesiąca czasu. Tematyka prac konkursowych pozostaje otwarta, orgnaizatorzy nie nakładają odgórnych ram, pozostawiając pełną dowolność artystom.  Do 25 lipca 2017 wyślij pocztą (e-mail/ list) propozycję Twojej wystawy fotograficznej (do 10 zdjęć) wraz z próbkami zdjęć. Wybranych zostanie  3 artystów, którzy otrzymają grant. W ramach otrzymanego dofinansowania organizatorzy oczekują: 

- wydruku fotografii, 

- przyjazdu do Krosna oraz montażu fotografii w przestrzeni wystawienniczej w dniu 7 września (zwracamy dodatkowo koszty podróży, udostępniamy bezpłatnie miejsce do wystawienia zdjęć, zapewniamy nocleg i wyżywienie w dniach 7-9 września), wystawa trwać będzie około miesiąc, 

- opowiedzenia o swoim projekcie podczas wernisażu wystawy fotografii, który odbędzie się w ramach festiwalu Nocne Teatralia Strachy. 

Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Przesłane fotografie winny być propozycją wystawy fotograficznej. Minimalna liczba przesłanych zdjęć wynosi 10 sztuk. Zdjęcia winny być przesłane w formacie JPG, a ich rozdzielczość pozwolić na ocenę fotografii przez komisję konkursową. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 propozycje wystawy fotograficznej (każda po minimum 10 zdjęć). W e-mailu przesłanym na adres organizatora powinny znajdować się następujące informacje: ? dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres), ? numer telefonu, adres e-mail, ? tytuł wystawy, ? daty i miejsca wykonania fotografii (brak ograniczeń czasowych wykonania zdjęć). Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 lipca 2017 r. 

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: nocneteatralia.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 21 07 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY