Twój Świat
◄ Powróć

Twój Świat

facebook 
 
 11 06 2017 00:00

Machinery HDR Software i dCamera.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Twój Świat”. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedno fotografię wykonaną na dowolny temat i  przygotowaną w technice HDR. Zdjęcie można przygotować korzystając z demonstracyjnej wersji programu Machinery HDR Effects 3. Aby zgłosić swoją pracę wystarczy opublikować ją (w formie komentarza) pod postem konkursowym na profilu dCamera.pl w serwisie facebook.com. Zdjęcia można zgłaszać do 11 czerwca 2017 roku, do godziny 23:59. Zwycięzcę poznamy już 13 czerwca 2017, a nagrodą w konkursie jest licencja na program Machinery HDR Effects 3. 

 

Program Machinery HDR Effects można pobrać ze strony www.machineryhdr.com

 

Machinery HDR Effects 3 umożliwia błyskawiczną i efektowną obróbkę zdjęć z wykorzystaniem technologii HDR. Jest to możliwe dzięki presetom oraz intuicyjnej obsłudze programu. Osoby, które chcą samodzielnie wyedytować swój obraz mają obszerną listę funkcji takich jak kontrola koloru, ostrości, partii świateł i cieni, detali. Niesamowite efekty można uzyskać już z jednego obrazu JPG, a przygotowując serię identycznych kadrów o różnych stopniu naświetlenia poczujemy pełną moc drzemiącą w Machinery HDR Effects 3. Poznaj program Machinery HDR Effects 3!

 

Zasady konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Redakcja serwisu dCamera.pl, a sponsorem nagrody jest Machinery HDR Software.

2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną fotografię na dowolny temat przygotowaną w technice HDR. 

3. Prace można zgłaszać w formie komentarza do postu konkursowego na redakcyjnym profilu FB [https://www.facebook.com/dCamerapl/]. 

4. Pod ocenę będą brane zdjęcia opublikowane do 11 czerwca 2017 roku, do godziny 23:59

5. W dniu 13 czerwca 2017 roku zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu, który w nagrodę otrzyma licencję na program Machinery HDR Effects 3.

6. Zwycięzcę wyłoni jury powołane przez Organizatora.

7. Aby odebrać nagrodę zwycięzca musi przesłać do Organizatora: imię, nazwisko, e-mail w celu aktywacji licencji – warunek konieczny. 

8. Przekazanie nagrody nastąpi najpóźniej do 20 czerwca 2017 r. w sposób ustalony z laureatem. 

 

Weź udział w konkursie

Pobierz wersję testową programu Machinery HDR Effects 3

 


 
 

Dostępne terminy

  • 11 06 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY