Jarosławski kuferek
◄ Powróć

Jarosławski kuferek

ogólnopolski 
 
 28 07 2017 00:00

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu (Pracownia Fotografii i Filmu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Jarosławski KUFEREK” 2017. Tematem Konkursu jest kufer, skrzynia podróżna, walizka ( z ich różnorodnym przeznaczeniem, dawniej i dzisiaj)  ukazany przy pełnej dowolności interpretacyjnej. Konkurs kierowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografowaniem. Warunkiem uczestnictwa jest  dostarczenie do trzech prac fotograficznych  w wersji wydruku w obowiązującym formacie 30 X 40 lub 30 X 45  wraz z nośnikiem z zapisem cyfrowym pozwalającym na prezentację na stronach internetowych i w materiałach promocyjnych konkursu i w katalogu. Udział w konkursie wiąże się z wniesieniem opłaty wysokości 10 zł od uczestnika. 

 

Fotografie i wypełnioną kartę zgłoszenia należy dostarczyć lub przesłać do 28 lipca 2017 r. do godziny 15.00 na adres: Miejski Ośrodek Kultury w  Jarosławiu,  37-500 Jarosław, Pl Mickiewicza 6.

 

Regulamin konkursu 

Formularz zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: kuferekmok.wixsite.com

 


 
 

Dostępne terminy

  • 28 07 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY