Wszystkie Dzieci Świata
◄ Powróć

Wszystkie Dzieci Świata

ogólnopolski 
 
 21 07 2017 00:00

Europejskie Centrum Bajki – podobnie jak jego patron, wędrujący po świecie Koziołek Matołek - jest zainteresowane losem dzieci, bez względu na ich pochodzenie, kolor skóry, rasę, religię i problemy z jakimi się spotykają na co dzień. Postawa otwartości pozwala nam stawiać pytania o los najmłodszych, poznawać ich problemy, uczestniczyć w ich świętach i radościach, brać w obronę, zachęcać dorosłych do głębszej refleksji i brania odpowiedzialności za „wszystkie dzieci świata”. Dlatego co roku – już po raz XI – zaprasza fotografujących do podzielenia się z nami swoimi artystycznymi foto-wrażeniami i foto-przemyśleniami podczas konkursu pod takim właśnie tytułem.

Wasze aparaty codziennie rejestrują niepowtarzalne chwile, czasem pełne radosnej dziecięcej zabawy, czasem naznaczone pracą, a czasem dramatyczne, skażone wojną, głodem, bezdusznością dorosłych i okrucieństwem tworzonej przez nich historii. Przyślijcie swoje prace do Pacanowa. Wasze fotogramy oceni profesjonalne jury, nagrodzi Centrum Bajki i sponsorzy, a pokonkursowe wystawy doceni publiczność w wielu miastach Polski.

Fotografie należy nadsyłać do 21 lipca 2017 r. na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów z dopiskiem: „Wszystkie Dzieci Świata". 

 

Nagrody:

I miejsce - 2500 zł, 

II miejsce -  1500 zł, 

III miejsce - 1000 zł. 

 

Regulamin konkursu 

Karta zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: centrumbajki.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 21 07 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY