Kocham psa, kocham kota bo...
◄ Powróć

Kocham psa, kocham kota bo...

ogólnopolski 
 
 02 06 2017 00:00

Industrialne Centrum Kultury w Rybniku- Niewiadomiu zaprasza do udziału w VI edycji konkursu fotograficznego „Kocham psa, kocham kota bo…”. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do osób od lat 16. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie fotografii w formie papierowej (minimalny format 20 x 30 cm) oraz fotografii w wersji elektronicznej (zapisanych w formacie JPG, o rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi) zgranych na płytkę CD lub przesłanych e-mailem, a także dodatkowych dokumentów opisanych w regulaminie konkursu. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 2 fotografie. Prace konkursowe należy przesłać do 2 czerwca 2017 r. na adres: Industrialne Centrum Kultury w Rybniku – Niewiadomiu, ul. Mościckiego 3, 44-273 Rybnik. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 czerwca 2017 r.

 

Nagrody 

Organizator przewiduje nagrody pieniężne dla laureatów Konkursu. Pula nagród do podziału przez Jurorów wynosi 1 500,00 zł. Fotografie oceniać będzie Jury powołane przez organizatora. 

 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: dkniewiadom.eu

 


 
 

Dostępne terminy

  • 02 06 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Nasza fotoksiążka od Saal Digital

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność udziału w teście konsumenckim zorganizowanym przez firmę Saal Digital. Wśród oferowanych przez firmę fotoproduktów znajdują się odbitki, fotoksiążki, fotoobrazy, fotoprezenty, kartki, plakaty i produkty biznesowe. Test obejmował fotoksiążkę w twardej oprawie, którą mogliśmy przygotować według własnej koncepcji. Postanowiliśmy, że przygotujemy ją w formie albumu rodzinnego.

Więcej…