Prawdziwa przygoda w górach
◄ Powróć

Prawdziwa przygoda w górach

ogólnopolski 
 
 17 03 2017 00:00

National Geogrpahic Polska i Kursylawinowe.pl zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Prawdziwa przygoda w górach”!  

Aby wziąć w nim udział należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. zdjęcie wraz z opisem nie dłuższym niż 500 znaków, które w najlepszy sposób zobrazuje hasło: „Prawdziwa przygoda w górach”. Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać do 17 marca 2017 r. Autorzy dwóch najlepszych zgłoszeń będą mogli odbyć szkolenie lawinowe ufundowane przez PZU (więcej o programie na www.kursylawinowe.pl), otrzymają również plecaki The North Face Slackpack 16. Dwie osoby wyróżnione zostaną kaskami Uvex Hlmt 5 Pure, a kolejne dwie goglami Uvex Downhill 2000.

 

Weź udział w konkursie 

 

Źródło: national-geographic.pl

 


 
 

Dostępne terminy

  • 17 03 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Nasza fotoksiążka od Saal Digital

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność udziału w teście konsumenckim zorganizowanym przez firmę Saal Digital. Wśród oferowanych przez firmę fotoproduktów znajdują się odbitki, fotoksiążki, fotoobrazy, fotoprezenty, kartki, plakaty i produkty biznesowe. Test obejmował fotoksiążkę w twardej oprawie, którą mogliśmy przygotować według własnej koncepcji. Postanowiliśmy, że przygotujemy ją w formie albumu rodzinnego.

Więcej…