Czarno-biały świat
◄ Powróć

Czarno-biały świat

internetowy 
 
 26 02 2017 00:00

Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi zdjęciami nawiązującymi do tytułu konkursu, a przy okazji wziąć udział w zabawie jaką jest konkurs fotograficzny to zapraszamy! Masz także szansę na zdobycie interesującej nagrody!

Konkurs przebiega dwuetapowo:

Etap I - Głosowanie smsowe internautów. Koszt SMSa 2,46 zł. z VAT. W tym etapie zostaje wyłonionych 20 zdjęć z największą ilością oddanych głosów. Zdjęciu z największą ilością głosów od internautów zostanie przyznanych 20 punktów, kolejnemu - 19 itd, a dwudziestemu - 1 punkt. Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania sie do II Etapu jest zdobycie minimum 10 głosów od internautów. 

Etap II - Ocena jury. 20 zdjęć zakwalifikowanych do tego etapu ocenianych jest przez jury. Najlepsze zdjęcie, wg jury, dostaje 20 pkt., kolejne 19 itd. Zwycięskim zdjęciem zostanie ta praca, która zgromadzi w sumie najwięcej punktów z obu etapów.

Udział w konkursie automatycznie oznacza akceptację regulaminu konkursu, w tym również fakt, że posiada się wszelkie prawa autorskie do zgłoszonego zdjęcia. Zdjęcia do konkursu należy przysyłać w formie załącznika na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wolno zgłosić tylko JEDNO zdjęcie. Zgłaszane zdjęcie powinny odpowiadać następującym warunkom: wyłącznie pliki JPG, plik nie może mieć więcej niż 2 mb, w mailu powinny być umieszczone dane autora: imię i nazwisko, dokładny adres, nr telefonu, adres email

HARMONOGRAM KONKURSU

- Zgłaszanie zdjęć: do godz. 23:59 dnia: 26.02.2017 r.

- Publikacja zdjęć w Galerii Konkursowej i start głosowania: 27.02.2017 r.

- Koniec głosowania i ogłoszenie zwycięzcy: godz. 08:59 dnia 20.03.2017 r.

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

 

Źródło: fotokonkursy.skiqqer.hekko.pl

 

Konkurs objęty jest patronatem serwisu dCamera.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 26 02 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…