Przyroda Warta Poznania
◄ Powróć

Przyroda Warta Poznania

ogólnopolski 
 
 19 02 2017 00:00

Związek Polskich Fotografów Przyrody - Okręg Wielkopolski zaprasza wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej, a w szczególności pasjonatów fotografii dzikiej przyrody do udziału w konkursie „Przyroda Warta Poznania”. Konkurs jest skierowany do wszystkich fotografujących, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. 

Zgłoszenia w formie elektronicznej są przyjmowane na stronie: http://baszynscy.nazwa.pl/konkurs_pdf/. Do zgłoszenia zdjęć wymagane jest założenie konta na ww. stronie internetowej. W celu zgłoszenia zdjęć do konkursu drogą pocztową należy przesłać zdjęcia na płycie CD/DVD wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową na adres:

 

Przemysław Baszyński

ul. Zbożowa 4b

62-080 Tarnowo Podgórne

 

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie do ośmiu zdjęć. Udział w konkursie jest płatny i wynosi 10 zł (3 zdjęcia podstawowe) + 5 zł (każde kolejne zdjęcie). 

 

Nagrody:

- za zajęcie I miejsca 1500 zł

- za zajęcie II miejsca 1000 zł

- za zajęcie III miejsca 500 zł,

 

Weź udział w konkursie

Regulamin konkursu 

Karta zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: baszynscy.nazwa.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 19 02 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…