I live by the Sea
◄ Powróć

I live by the Sea

miedzynarodowy 
 
 20 02 2017 00:00

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie "I live by the Sea" (Mieszkam nad Morzem), który jest kontynuacją Projektu realizowanego w ramach Programu europejskiego Sea for Society. 

Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży z całego świata i ma na celu wykorzystanie sztuk wizualnych do promowania zagadnień związanych z morzami i oceanami, oraz regionami nadmorskimi. Tym samym Projekt nawiązuje do 14-go Punktu Celów Zrównoważonego Rozwoju (ochrona mórz i oceanów) promowanego w programie ONZ -17 Kroków dla Lepszego Świata (http://www.un.org/sustainabl…/sustainable-development-goals/). 

Tym razem uczestnicy konkursu przesyłają po jednym zdjęciu oraz krótki opis związany z danym zdjęciem pokazując w ten sposób obraz ,,swojego morza” opisując jego walory, problemy, ciekawostki etc. Uczestnicy rywalizują w trzech kategoriach wiekowych, 

 

od 5 do 12 lat 

od 13 do 15 lat 

od 16 do 18 lat 

 

Ważne daty dotyczące Konkursu: 

 

- Przesyłanie prac (1 zdjęcie i jeden tekst) do 20 lutego 2017. 

- Ogłoszenie wyników konkursu: maj 2017. 

- Wystawa w budynku Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku: 

8 czerwca 2017. 

 

Weź udział w konkursie 

Regulamin konkursu 

 

Źródło: todaywehave.com

 


 
 

Dostępne terminy

  • 20 02 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Nasza fotoksiążka od Saal Digital

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność udziału w teście konsumenckim zorganizowanym przez firmę Saal Digital. Wśród oferowanych przez firmę fotoproduktów znajdują się odbitki, fotoksiążki, fotoobrazy, fotoprezenty, kartki, plakaty i produkty biznesowe. Test obejmował fotoksiążkę w twardej oprawie, którą mogliśmy przygotować według własnej koncepcji. Postanowiliśmy, że przygotujemy ją w formie albumu rodzinnego.

Więcej…